Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményetek a Pure...

Mi a véleményetek a Pure Flix-ről, a Netflix keresztény alternatívájáról? Ha elérhető lesz Magyarországon, előfizettek rá?

Figyelt kérdés

Ez egy streaming szolgáltatás amiben csakis keresztény erkölcsöknek megfelelő filmek, sorozatok, valamint bibliai témájú, sajátprodukciós tartalmuk van fent.


Múltkor leadták nálunk a TV-ben pl. a Sámson című filmet, az pl. Pure Flix produkció volt és szerintem nagyon jó lett.


Sajnos még csak Amerikában érhető el a Pure Flix, meg talán Angliában ilyen kísérleti üzemben, de lehet lassan nálunk is lesz.



2021. márc. 5. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Szóval ugyananyit kell majd fizetni érte mint a netflixért, lehet többet is. De eközben sokkal kevesebbet fog tudni?
2021. márc. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 Kiszelektálják a kereszténybarát tartalmakat a sok sorozat, film közül, hogy neked ne kelljen, mellette meg saját tartalmakkal is előjönnek. Ez miért kevesebb?
2021. márc. 5. 16:02
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Mert ha tegyük fel rendes filmet is akar, akkor fizethet rá pluszba 1 másik oldalon hogy nézhesse. Míg ha valakitől kér szelektálást akkor azokat a sorozatokat/filmeket, ugyanugy eléri a netflixes oldalon is.
2021. márc. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 De mi van, ha nem akar rendes filmet, mert rendes filmtől meginghat a hite, vagy bűnös szexuális gondolatai lesznek?
2021. márc. 5. 16:08
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

4es... akkor nem keress rá? Azt mondom hogy van 100% _2500ftert

Ebbool 20% kereszteny


De az oldal amit mondasz tegyuk fel ugyanennyiert adja az a 20% kereszteny filmet. Neked nem eri meg, mivel fuggetlen hogy ott van maga a tobbi film nem kotelesseged ra nyomni. Magadat huzod le vele igy csak.

2021. márc. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Én örülnék neki és igen, előfizetnék rá.
2021. márc. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Keresztényként mondom, hogy nagyon sok gagyi PureFlix-es film van, láttam néhányat és hát... biztos nem fizetnék elő rá. Ellenben Netflixem van, nagyon szeretem. Kiszűröm onnan az én érdeklődésemnek megfelelő tartalmakat és azokat nézem. Nem csak olyan hű de erkölcstelen dolgok vannak ott fenn. Másrészt nem biztos, hogy okos döntés ennyire elzárkózni a világtól és egy álomvilágba menekülni a "minden happy, Jézus él" típusú csupa rózsaszín filmek által. Szívesebben nézek olyan filmeket, amik valós problémákról szólnak, vagy épp elgondolkodtatnak, nem csak a nagyon cukormázas, nagyon amerikai keresztény filmeke vagyok kíváncsi.
2021. márc. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Struccoknak biztos ideális, mivel így nem kell a homokba dugni a fejüket.
2021. márc. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. márc. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!