Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit szólnál ha kiderűlne,...

Mit szólnál ha kiderűlne, hogy a pap sátánista?

Figyelt kérdés

Mi lenne a véleményetek ha egy papról kiderűl, hogy sátánista?

Soha nem találkoztatok ilyen rendes, értelmes emberrel mint ő, és váratlanúl érne a hír?

Számára a mise nem komoly, csak eljátszaná stb., de a papi szerepben több lehetősége van egyébb dolgokra ami most nem fontos.


Tehát ha kiderűlne mi lenne az ami eszetekbe jutna?



2021. márc. 11. 18:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Gyanyús lenne, hogy sok kelkáposztát vásárol?
2021. márc. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Amorth atya azt állítja, hogy a Vatikánon belüli hatalmi harc a „Gonosz beszivárgásának következménye”, csakúgy, mint az olyan „bíborosok, akik nem hisznek Jézusban és az olyan püspökök, akik kapcsolatban állnak a Démonnal.”

[link]


„Azt mondhatjuk, hogy valami rejtélyes résen, nem, nem is rejtélyes, valami résen keresztül beszivárgott a sátán füstje Isten templomába. Kétség, bizonytalanság, problémák, nyugtalanság, elégedetlenség, vita van – írja megrendülten a pápa.

[link]

2021. márc. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy történet, ami vagy igaz vagy nem:


„Sátán vagyok, ma elmarad a mise” - a félreérthető idézet egy Borsod-Abaúj-Zemplén megyében, Ózdtól 15 kilométerre fekvő kis település templomajtaján volt egykor olvasható, a plébános ugyanis így tudatta a hívekkel, hogy a szomszédos faluba, Sátára kellett utaznia.

2021. márc. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Vannak sátánista papok,de olyan pap aki sátánista,olyanról még nem hallottam.
2021. márc. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Átment a konkurenciához.
2021. márc. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Én soha többé nem írnám le a hosszú ű betűt.
2021. márc. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.
2021. márc. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem papról ez aligha derülne ki. A papok nem kapnak nagy fizetést, mi értelme lenne akkor játszani a keresztényt?


Jobban el tudom ezt képzelni olyanokról, akik magasabb egyházi pozícióban vannak. Vagy például a neoprotestáns sarlatánokról, akik dollármillókat gyűjtöttek össze.

2021. márc. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Az jutna eszembe, hogy "Nahát, ezt nem gondoltam volna, pedig olyan normálisnak tűnt, erre hamis pap". Majd jelenteném a feletteseinek és kiverném a balhét, hogy indítsanak vizsgálatot és rúgják ki, mert nem maradhat a helyén. Kb. ennyi.
2021. márc. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
9-es vagyok. Áh, persze csak, ha igaz és be is igazolódik. Nyilvánosan nem hurcolnám meg, hanem a feletteseinek írnék csak és nekik küldözgetném a leveleket, mert 1. nem tenne jót a többi hívőnek, 2. mi van ha ártatlan. Szépen rúgják ki csendben, tűrhetetlen egy sátánista pap a templomban.
2021. márc. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!