Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha uralom a lelket elpusztító...

Ha uralom a lelket elpusztító démont azzal eltudok érni valamit?

Figyelt kérdés

2021. márc. 12. 23:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kérdésedből nem derül ki, hogy birtokában vagy pedig ellene vagy az elpusztító démonnak.
2021. márc. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Nincs ilyen hatalom az ember kezében. Egyedül a Teremtő képes egy embert örökre kitörölni a létből.
2021. márc. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szóval van végleges halál a vallás szerint? akkor 1x vége úgyis tökmindegy hogy mit csinálok.
2021. márc. 15. 17:29
 4/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi az a "lelket elpusztító démon"? Erről hol olvastál?
2021. márc. 16. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Halál után a lélek megmarad, de a lelket is könnyen ellehet pusztítani tehát persze, hogy van végleges halál.

Ha uralnál egy ilyen démont akkor sok mindenre lehetne használni természetesen.

2021. márc. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező: "Ha uralom a lelket elpusztító démont azzal eltudok érni valamit?"


Micsoda buta és ostoba kérdés ez???? Nem is értem!!!


Mi az, hogy: "lelket elpusztító démon"???? Életemben nem hallottam ilyenről!!!! Mit értesz az alatt, hogy: "lelket elpusztító démon"???


A lelket nem lehet elpusztítani, ugyanis az örök!!! Istentől kapott Isteni ajándék, amivel vagy él az ember vagy nem!!!


A legvégső ítélet a tűznek tava, de az sem a végső megsemmisülést jelenti, hanem csak annyit, hogy onnan már nincs tovább csakis az örök kín és szenvedés.


Tehát kedves kérdező, te nem tudsz olyat uralni ami nem létezik!!! Ugyanis nincs és nem létezik "lelket elpusztító démon"!!! Ám, ha lenne és létezne is, te halandó ember létedre biztos nem kapnád meg ezt a hatalmat!!!!

2021. márc. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Olyan válasz érdekelne aki tudja is, hogy miről beszélek, kérdezni jöttem nem magyarázni.
2021. márc. 16. 13:16
 8/15 anonim ***** válasza:
Hogy a te lelked ne pusztítsa. Én is uralom az egyik függőségemet, így az kevésbé pusztít, mintha ész nélkül csak csinálnám.
2021. márc. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha lenne is végleges halál( nem a lelket nem lehet elpusztítani, még a szellemet sem), akkor is számít, hogy közbe mi minden jót cselekszel, hogy jobbá teszed-e, és mennyivel mások és saját életedet.
2021. márc. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Végleges halál szerintem van. Mit mondott Júdás árulására Krisztus? Jobb lett volna, ha meg se született volna.


Kedves 3as kérdező. Nem tök mindegy mit csinálsz.Sokaknak, vagy mindenkinek lepereg az élete halálakor. Ez nem mindegy hangulat lesz. Nem. Egy új megvilágításban értékeled tetteidet. Néhány dolgot iszonyúan sajnálni fogsz.

(Tudósok bizonyították, hogy a klinikai halál beállta után is fennmarad az éntudat.)

2021. márc. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!