Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Sorosnak hogy lehet homoszexuá...

Sorosnak hogy lehet homoszexuális a fia,hogy ha zsidók és tiltja a vallásuk?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom hogy a zsidó vallásban (melleseleg a keresztény és iszlám vallásban is) bűnnek tekintik a homoszexualitást és akár halállal is büntetik.Akkor lehet hogy mégsem meleg?

2021. márc. 23. 10:44
1 2
 1/14 anonim válasza:
89%
A lopás meg a gyilkolás is bűn még is sokan megteszik.
2021. márc. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
65%
Orbán fiáról is hasonló pletykák terjednek, akkor hogy lehet?
2021. márc. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

És miböl gondolod, hogy ha valaki zsidó származású, az egyböl mélyen vallásos is?

Egyébként egyik vallás sem magát a homoszexualitást tartja bünnek, hanem azt, ha szexuális kapcsolatot létesít, de ez akkor is bün, ha hetero párról van szó és nincsenek összeazasodva!

Meg mellesleg nem értem, miért érdekel téged, hogy az illetö homoszexuális-e vagy sem!

2021. márc. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
78%

3

Nyilván Sorost még jobban lehet démonizálni a vallásosok körében, ha a fia ráadásul még homoszexuális is.

2021. márc. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Hát igen, ez a Sorosozás annyira primitív dolog, kár ennyi energiát erre fordítani.
2021. márc. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

"Én úgy tudom hogy a zsidó vallásban bűnnek tekintik a homoszexualitást és akár halállal is büntetik."


Mármint kik büntetik halállal? Mert hogy a zsidó államvallás ugyan Izraelben, de az iszlám világon kívül egyik vallásnak sincs domináns ráhatása a törvénykezésre, nincsenek főrabbik a bíróságokon akik vallási alapon halálra ítélnék a köcsögöket. De még ha így is volna, Sorosékra ez nem igazán vonatkozik, mert ők az USA-ban élnek, Izraelből ha jól tudom még ki is vannak tiltva, mert pont nem azt a cionista világnézetet képviselik, mint ők, hanem világiak.

2021. márc. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem sorosozok,csak érdekel hogy hogy lehet mert vallásos közegekben kifejezetten el ítélik a melegeket.Orbán fiáról én is hallottam amúgy valami olyasmit hogy meleg.
2021. márc. 23. 11:49
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Na de miért pont Soros fia érdekel a több millió zsidó közül? Nem sorosozok, á, dehogy...
2021. márc. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Izraelben elég sok meleg él, valami magyar meleg celeb is ott tengeti életét, miből gondolod, halállal büntetnék? Ha így lenne, akkor nem mennének oda.
2021. márc. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 szp72 ***** válasza:
86%
Soros György zsidó származású, de nem zsidó vallású, hanem teljesen ateista, láttam is azt az interjút, amikor ezt mondta. Ebben a videóban egyébként azt is szerényen megvallotta, hogy ő egyfajta istennek képzeli magát a rengeteg pénzével és befolyásával.
2021. márc. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!