Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Gonosz vagyok, ha élvezettel...

Gonosz vagyok, ha élvezettel küldenék minden embert Pokolba, aki valaha is megbántott ? Elégtételt vennék rajtuk, megkapnák méltó büntetésüket. Isten engem úgy segéljen !

Figyelt kérdés

2021. ápr. 2. 00:20
A kérdező szavazást indított:
Igen, gonosz vagy.
Nem vagy gonosz.
25 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
56%
Gonosz vagy és úgy gondolod, hogy mindenkinél fontosabb vagy.
2021. ápr. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Szívesen lennék az ítélőbírójuk azoknak, akik szemétkedtek velem. Tudják, hogy hol a helyük !
2021. ápr. 2. 00:41
 3/24 anonim ***** válasza:
67%
Te senkit nem kuldhetsz pokolba, sem a mennybe. Azt Isten donti el, kivel mi lesz.
2021. ápr. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
3: Majd súgok neki.
2021. ápr. 2. 00:53
 5/24 anonim ***** válasza:
62%
Te sokkal rosszabb vagy náluk.
2021. ápr. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
5: Miért is ?? Aki aljas, szenya volt (jogtalanul) velem az megérdemli a bűnhődést. Márpedig sokan ártottak nekem, de az nevet, aki utoljára nevet..
2021. ápr. 2. 01:06
 7/24 Agnarr ***** válasza:
71%
Bosszút állni nem gonoszság, hanem alapvető emberi ösztön. Ne higgyetek a filmes okításoknak! Az a gonosz, aki ártatlanoknak árt, vagy azért mert nem érdekli, hogy rossz nekik, vagy azért, mert élvezi a szenvedésüket (ami a rosszabb verzió).
2021. ápr. 2. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
76%

És ki vagy te, hogy eldöntsd ki a jó vagy rossz?

Attól, hogy valaki 8.ban kigáncsolt lehet 20 évvel később életeket ment...

2021. ápr. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
18%

"5: Miért is ?? Aki aljas, szenya volt (jogtalanul) velem az megérdemli a bűnhődést. Márpedig sokan ártottak nekem, de az nevet, aki utoljára nevet.."


Azt gondolod, hogy jogtalanul... Ami persze nem igaz, mivel egészen biztos, hogy csak azt kapod vissza, amit Te is adtál egykoron, még ha nem is emlékezel erre, mert lehet előző életeidben pontosan Te is olyan voltál, mint akik most bántanak.


Arról nem beszélve, hogy mivel most sem tudsz még megbocsátani, irgalmas lenni, ezért majd lesznek olyan helyzeteid az eljövendőben, amikor nagyon fog az fájni, hogy senki sem fog neked megbocsátani.

És akkor pedig azt kell majd megtapasztalnod, amit most másokról gondolsz, az irgalmatlanságot!


Az Isten ui. semmi olyasmit nem enged meg, ami a nem a javadat szolgálja, most éppen azt kell megtapasztalnod, hogy milyen is az (amit egykoron csináltál) amikor igaztalanul bántanak, majd később pedig azt is, amit most csinálsz, tehát az irgalmatlanságot. Meg kell tapasztalnod, különben soha sem tudnál megundorodni ezektől, és megjavulni.



"Három dolgot világosan tudomásul kell venned. Az egyik az, hogy magadnak ártasz, ha gyűlöletet ápolsz magadban, és nem annak, akit gyűlölsz. Te vagy ezáltal természetellenes, embertelen ember.


A másik az, hogy senkiről nem tudod, mit hozott magával, milyen hatások érték eddigi életeiben, hogyan működött együtt Isten kegyelmével. Ezért nincs semmi alapot, jogod arra, hogy bárkiről elmarasztaló ítéletet mondj.


A harmadik pedig az, hogy te is adósságtörlesztésre jöttél a földre. Neked is volt már előzőleg olyan életed, amelyben nagyon megkeserítetted másnak az életét.


A Szentlélek a kapcsolat Lelke. Az ősellenséget úgy hívják: Diabolosz. Ez magyarul szétdobálót jelent.


Nagyon helytelen minden olyan lépésed, amely által kívülről, tehát mástól, és nem Tőlem várod a segítséget. Tudnod kell, hogy Én, Jézus, vagy csökkentem azok szenvedését, akik Hozzám fordulnak, vagy növelem erejüket, hogy a mulandó földi életet, mint eszközt használják fel örök boldogságuk érdekében.


Te, sajnos, a boldogság helyett a bódultságot választottad. A szembesülés helyett a menekülést. "

Jézus; A HANG - könyv 3632

2021. ápr. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
56%

Te nem vagy gonosz, kérdező! Kisstílű és ostoba vagy.


A helyedben örülnék, hogy túl vagyok a sok rossz karmán. Aki "szenya" volt veled, az vette át tőled, ugye.

2021. ápr. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!