Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A földi életünk egy büntetés,...

A földi életünk egy büntetés, Isten büntetése, az embereket szenvedni akarja látni a Földön. Egyetértesz ?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 4. 14:20
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
25 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem tudsz élni, ha büntetésnek veszed az életet!


Ahelyett hogy a kereszténységgel, a Bibliával, Istennel összekapcsolnád, próbálj meg változtatni!

2021. ápr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

A nem tökéletes világ, lehetőség hogyfejlődj.


Ahoz hogy lehetőséged legyen a fejődésre, lehetőséget kell adni, az amortizációra.

A kettő egymás nélkül nem működhet.

2021. ápr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nekem abszolút büntetés, az biztos.
2021. ápr. 4. 14:48
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Sajnáljuk.

Én is szenvedek bene, de próbálok lehetőségt keresni a kitörésre.

Mi bánt a világban?

2021. ápr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Ez egy élethosszig tartó börtönbüntetés, semmi több.
2021. ápr. 4. 15:14
 6/27 anonim ***** válasza:
Miért tartod börtönnek?
2021. ápr. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Isten a Földet az embereknek hozta létre, nem büntetésként.

Nekünk, ez a rendeltetési helyünk, és nem az ég. Az égben is vannak "gyermekei", abban a közegben.

Isten nem változtat az életformákon. Az ember, az ember, az angyal pedig angyal. Senki nem mászkálhat innen oda, vagy fordítva.

Hogy némelyek Jézus halála után kapnak erre lehetőséget, azt azért kapták, mert királyként és papjaiként lesznek beiktatva az ezer év alatt a földön levőkön.

Hogy jelenleg nem olyan az élet a földön, annak Mi emberek vagyunk az okai.

2021. ápr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 KZitus ***** válasza:

Szia

Kár, hogy így látod az életed :-(

Nézd hogyan látta Dávid király a saját életét: "Dicsérlek, mert bámulatot keltő, mily csodálatosan alkottál meg! Csodálatosak a te műveid, és jól tudom ezt." Zsoltárok 139:14.

Nem tudhatjuk mi itt, milyen volt a gyermekkorod, hogyan nőttél fel, milyen támogatást kaptál, vagy éppenséggel vontak meg tőled (főleg szeretetere gondolok)

De ha már felnőtt vagy, egyedül rajtad áll mennyire teszed az életedet tartalmassá, széppé....persze ez nem azt jelenti, hogy nem lesznek problémáid, nehézségeid, de másként láthatod azokat.

A bibliai Dávidnak is rengeteg problémája volt egész élete alatt, mégis a feljebb idézett szavakkal tekintett a saját életére. Talán ha te is olvasnád a Bibliát, megtanulnád értékelni jobban az életedet.

2021. ápr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Azért nem az egész élet egy szenvedés, ha így látod minden területen magaddal van dolgod elsősorban.
2021. ápr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Azért jött Jézus, hogy neked ne kelljen ebben a börtönben tovább élni. Mert amúgy valóban egy börtön. Azt mondta Jézus, hogy boldogok, akik sírnak, mert ők vigasztalást nyernek. Nos, ha te felismerted, hogy ez az élet igazából nem is élet csak egy mókuskerék, akkor közel vagy ahhoz,hogy keresni kezdj és Istenhez kiálts. Ha megteszel egy lépést Isten rohanni fog hozzád. Tudom, mert én csak úgy odabotorkáltam...talán csak fél lépés volt, de nem hagyott magam és kegyelmes volt hozzám, pedig egyáltalán nem érdemlem.
2021. ápr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!