Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szeretnék vallásos emberekkel...

Szeretnék vallásos emberekkel ismerkedni,igazi jó barátokra szert tenni.Na de hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 42-éves férfi vagyok.Évekkel ezelőtt amíg édesanyám élt,a facebookon volt elég sok hívő ismerősöm.És jól éreztem magam.Aztán édesanyám hírtelen elhunyt,én csalódott voltam. Azt gondoltam,hogy elhagyott az Isten. Magamba voltam roskadva.Később amikor egy új facebook regisztrációt készítettem,már nem találtam meg őket.Illetve akiket megtaláltam megváltoztak.Volt aki megházasodott,volt aki megváltozott teljesen,minden téren.Volt akinek gyermeke született stb.

2021. ápr. 7. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen felekezet?
2021. ápr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Biztos van templom a közeledben is, bár most a szentmiséket csak online lehet tartani legtöbb helyen, azért hamarosan újra lehetséges lesz a személyes jelenlét, ott biztos találsz majd ilyen közösséget.
2021. ápr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

Milyen ismerősök? Csak beszélgetni szeretnél keresztényekkel, vagy párkapcsolatot keresel? Vannak keresztény párkeresők, nemrég az egyik barátom is ott talált magának párt. Ha csak simán beszélgetni akkor keress Facebookon egy keresztény csoportot.


Térj vissza Krisztushoz! https://www.youtube.com/watch?v=IUURb9ehsm8

2021. ápr. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Szia! Szívesen beszélgetnék veled. Ha gondolod, írj privát üzenetet.
2021. ápr. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én csak beszélgetni szeretnék keresztény emberekkel.A "világiakkal" nem igazán értem már meg magamat.
2021. ápr. 8. 15:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is szívesen beszélgetek Istenről, az Úr Jézus dolgairól, az élet értelméről, az igéről, a Bibliáról stb. Nekem is írhatsz bátran és nyugodtan.
2021. ápr. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!