Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az iszlám vallás hogy kezeli...

Az iszlám vallás hogy kezeli a gyermekeket?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 8. 08:55
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
A hamis prófétájuk szerint meg lehet ütni a gyereket fegyelmezés céljából. Kell még valamit mondanom?
2021. ápr. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Látom keresztények egyből elkezdik a hazudozást az iszlámról, szokásukhoz híven. A gyerek megverése a Bibliában szerepel, nem a Koránban.


Példabeszédek 23:13 Ne sajnáld megfenyíteni a gyermeket, nem hal bele, ha megvered bottal.


Tehát a Biblia szerint bottal kell verni a gyereket és ha nem hall bele, akkor oké. Na ez a te keresztény vallásod.



Kérdező, például ezen az oldalon olvashatsz az iszlám szerinti gyereknevelésről:


[link]

2021. ápr. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Pálhegyi Ferenc lánya vezet egy blogot és ott írta le, hogy pontosan mit is jelent a bot és a fenyítés: [link]

Köze nincs ahhoz, amit te állítasz.

2021. ápr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Szokásos keresztény mellébeszélés, hazudozás. Mint amikor azt írja a Biblia hogy gyilkold le a gyerekeket és a nőket, jön a mellébeszélés hogy nem úgy kell érteni. Persze más vallások rágalmazása megy, miközben a Koránban szó nincs erről.
2021. ápr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

Az iszlám szerinti gyereknevelésről:


[link]

2021. ápr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
4# Megszokott, hogy amikor van valamire válasz, akkor az, aki eleve megveti a kereszténységet, akkor azonnal rágalmaz. Szerencsétlen beteg ember. Én őszintén sajnállak.
2021. ápr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%

#5

Csak óvatosan az iszlam.com oldallal, egyszer idéztem egy itt nagyon okoskodó mohamedán hozzászólónak Noéval kapcsolatban arról az oldalról, s szinte csak átlépett rajta, mintha baromságokat írnának azon az oldalon.

2021. ápr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%

"Megszokott, hogy amikor van valamire válasz, akkor az, aki eleve megveti a kereszténységet, akkor azonnal rágalmaz. Szerencsétlen beteg ember. Én őszintén sajnállak."


Csakhogy ez nem válasz hanem mellébeszélés és hazudozás.

2021. ápr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%

A Próféta (béke legyen vele) nagyon szerette a gyermekeit, ha jól tudom többször is könnyek szöktek a szemébe, nagyon el tudott érzékenyülni amikor a gyermekeiről volt szó.

Az Ő élete pedig példaként áll minden muszlim előtt.

Én így tudom, így emlékszem.

2021. ápr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!