Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miert van ez hogy kiléptem...

Miert van ez hogy kiléptem onnan es jobb lett?

Figyelt kérdés
Mikor jártam Hitgy.-be rémeseket álmodtam, most hogy kiléptem 1 éve teljesen tiszta az elmém, nyugodt éjszakám van akkor pedig olyan zaklatott voltam mikor oda jartam felvoltam zaklatva rossz gondolataim voltak. Csalad ellen hangoltak! Miota ki leptem es itthon imadkozom teljesen jol vagyok.
2021. ápr. 14. 07:07
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Toxikus egy közösség azért.
2021. ápr. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 PetheD ***** válasza:
84%
A Hit Gyülekezete magán visel a szektákra jellemző erőszakos, befolyásoló jegyeket. Ha igényled, keress olyan vallási közösséget, amelyben jól érzed magad.
2021. ápr. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagy jól, mert minden nap megkérdezed 😐
2021. ápr. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Talán jó volna, ha lépnél egyet előre. Hetek óta ezzel foglalkozol, és foglalkoztatsz másokat is.

Ha úgy érzed, hogy megszabadultál valami rossztól, akkor ne egy helybe toporogj, hanem kezdj el a helyes úton járni, amit keress meg, és maradj rajta.

Ha továbbra is ezzel sanyargatod magad, azzal nem kerülsz közelebb Istenhez, és lemaradsz a megmentésről.

2021. ápr. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért van az, hogy minden nap megkérdezed?
2021. ápr. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rendben, kiléptél abból a biznisz szektából, most már próbáld magad túltenni rajta és ne zaklasd ezzel az embereket.
2021. ápr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!