Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Helyesen cselekedtem?

Helyesen cselekedtem?

Figyelt kérdés
A gyüli a családom ellen hangolt, azt mondták szakítsam meg velük a kapcsolatot mert a Sátántól valók mivel ők katolikusok..... havi 20 ezret befizettem,, aztán idővel rá jöttem hogy ha bajba vagyok, vagy beteg vagyok nem a gyüli lesz melletem hanem a családom. Azt a 20 ezret meg inkább felre tehetném! Ha bajba vagyok a gyüli biztos nem segit! Elhatároztam hogy ki lépek meg is tettem! Mindennel jobban szeretem a csaladom hiszen a jo Isten adta nekem oket! Amit be ad az ember a gyülibe a 99%a Pásztorok presbiterek mennek belole nyaralni luxus házakban elnek luxus autókkal mennek!
2021. ápr. 21. 05:54
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Pár napja még csak 15ezret fizettél 😐
2021. ápr. 21. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az nem én voltam. Valami másik kérdező.
2021. ápr. 21. 06:24
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Hát persze. Még véletlenül sem te írod ki mindig ugyanazt újra és újra.
2021. ápr. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
jól cselekedtél. Melyik gyüli volt ez?
2021. ápr. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy kiléptél, mert az nem jó tanács, hogy szakítsd meg a kapcsolatot a szüleiddel. Sőt! Nagyon nagy butaságot tanácsoltak neked.
2021. ápr. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!