Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért csúszkálva imádkozott a...

Miért csúszkálva imádkozott a rokon?

Figyelt kérdés
Nagypapám testvére és a felesége megtértek... elhívtak engem is, egyébként anyumnak keresztszülei is egyben! Voltunk 10en meghívott a rokon engem meg egy pásztort annak feleségét meg két fiát és még 3 hívőt. Imádkozásra került a sor a rokonom felesége meg a Pásztor felesége valami lepedőt vettek a fejükre elkezdtek imádkozni , így kiabalt a rokonom: Uram , Uram én a tied vagyok, nem akarom hogy a sátán elteritsen Uram az életemben halálomban tied vagyok, térdelt és úgy szinte nem mondta kiabálta, meg aztán a felesége is ordítva halld meg sátán mi az Úré vagyunk távozz Jézus Krisztus Urunk nevében! Ami ott folyt kegyetlen volt, be szaladtam a fürdőbe és azt hittem be szarok be fingok a nevetesbe kifulladtam, annyira nevettem! Ahova én jarok ott nem csinalnak igy , meg nem kiabalnak ossze vissza! Elmondjuk az imát hálát adunk meghajtsuk a fejünket, imadkozunk de nem igy mint ők.
2021. máj. 2. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Pszichés megközelítésben kb. amiért mások egy rockkoncerten rázzák a fejüket és üvöltenek.
2021. máj. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
nagyon beleélték magukat, meg egy kis magamutogatás is van a dologban, hogy a többiek észrevegyék ők mekkora hívők.
2021. máj. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Engem az érdekel, hogy te miért röhögsz ki mást, csak mert valamit másképp csinál, mint ahogy te?
2021. máj. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as ha sivalkodik ordítva imadkozik az normalis? Akkor sírjak rajta? Lehet azt kellet volna hogy ilyen bolond fanatikus örültek vannak
2021. máj. 2. 21:33
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
A templomban sem nevetem ki a "rinyálva" imádkozó-éneklő idős néniket, azért kell lennie az emberben ekkora empátiának. Hova lesz a világ, ha mindenki kiröhögi a másikat?
2021. máj. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Sajnos bezárt a lipót 😂😂😂
2021. máj. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ez nekem totál bigottnak vagy valami szekta szintnek tűnik, mármint maga az előadásmód ahogy csinálták. Bár ő dolguk de na...
2021. máj. 3. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Legalább megvan a válasz, hogy miért röhögött ez a hülye, bár nem az első ugyanilyen kérdése és nem az első ilyen privát levele, tényleg kár, hogy bezárt a Lipót, ugyanis ezt írta: Nem mindegy sírok nevetek e a rokonom kusssolj he hulye paraszt ne idegesitse mert szetruglak kusss fuss szidd ki a kult kocsog gyerek
2021. máj. 3. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%
Én is jártam már így, voltam egy gyüliben azok meg fehér lepedőbe tekerve forogtak meg vonaglodtak a földön szemük meg felakadva. Kaptam én is röhögőgörcsöt csak vissza kellett tartani az a legszarabb.
2021. máj. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!