Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Igaz, hogy a muszlimok Mohamed...

Igaz, hogy a muszlimok Mohamed prófétájának kilenc felesége volt, míg másoknak csak négyet engedett?

Figyelt kérdés
2021. máj. 3. 12:09
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/171 anonim ***** válasza:
97%

"Az ilyen àlkérdések csak azt a célt szolgàljàk, hogy primitív személyek kiélhessék vàgyaikat a mocskolódàsra.

Allah elől azonban nem maradnak rejtve az ilyen gaztettek."

Az olyan álkérdésekkel mi a helyzet, amiben a kérdező felteszi a kérdést, hogy rosszabbak-e a keresztények a farizeustoknál, majd még gyorsan meg is válaszolja, hogy rosszabbak.

Az ilyen kérdéseket is primitív személyek teszik fel, hogy kiélhessék vágyaikat a mocskolódásra?

2021. máj. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/171 anonim ***** válasza:
94%

"Eddig még azt állítottad hogy hazudozok :) Akkor váltottál? :)"

Most azt akarod számonkérni hogy nem soroltam tételesen minden jellemhibádat? Nyilván az sem valami szép dolog hogy hazudozol.

Rögtön ott a példa a következő bekezdésedben.

A föld definíciói között van olyan ami a termőtalajt írja le, ezért a föld és talaj kifejezések lehetnek szinonimái egymásnak, adott kontextusban tetszés szerint felcserélhetők.

Az agyag és a föld viszont teljesen más, nincs definíció ami alapján egyeznének, vagyis aki ezt a kettőt keveri össze, az bizony hibázott egy elég komolyat.

2021. máj. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/171 anonim ***** válasza:
37%

A kettő között hatalmas a különbség. Én a Biblia alapján írtam ki a kérdést, tehát azok a kritériumok amik alapján levontam a következtetést, feketén fehéren ott vannak a Bibliában.


A ti állításaitok viszont nem csak hogy nincsenek benne a Koránban, hanem még ellentétesek is a Korán verseivel.

2021. máj. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/171 anonim ***** válasza:
37%

Nem válaszoltál a kérdésre. Tehát elfogadod az általunk adott válaszokat és azt hogy rágalmaztátok Mohamed prófétát és az iszlám vallást?


"Most azt akarod számonkérni hogy nem soroltam tételesen minden jellemhibádat? Nyilván az sem valami szép dolog hogy hazudozol."


Ennél a kérdésnél is az derült ki hogy te hazudozul. Az én kérdésemnél nem derülhet ki hogy hazudok mert nem a saját kritériumaimat írtam le hanem amit a Biblia határozott meg.



"A föld definíciói között van olyan ami a termőtalajt írja le, ezért a föld és talaj kifejezések lehetnek szinonimái egymásnak, adott kontextusban tetszés szerint felcserélhetők."


Ha elfogadod hogy a föld és a termőtalaj lehetnek szinonimái egymásnak, akkor azt is el kell fogadnod hogy a por, sár, agyag is lehet a föld szinonimája.

2021. máj. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/171 anonim ***** válasza:
94%

"Nem válaszoltál a kérdésre. Tehát elfogadod az általunk adott válaszokat és azt hogy rágalmaztátok Mohamed prófétát és az iszlám vallást?"

Nekem konkrétan azzal volt bajom hogy hajtogattad hogy rá más törvények vonatkoztak, de semmivel meg sem próbáltad alátámasztani. Ezt Abdullah tette meg végre nagy sokára, ezt tőle el is fogadtam és megköszöntem. A többi nem én voltam.


"Ha elfogadod hogy a föld és a termőtalaj lehetnek szinonimái egymásnak, akkor azt is el kell fogadnod hogy a por, sár, agyag is lehet a föld szinonimája."

A föld definíciói között VAN olyan ami a termőtalajt írja le, EZÉRT a föld és talaj kifejezések lehetnek szinonimái egymásnak, adott kontextusban tetszés szerint felcserélhetők.

Az agyag és a föld viszont teljesen más, NINCS definíció ami alapján egyeznének, VAGYIS aki ezt a kettőt keveri össze, az bizony hibázott egy elég komolyat.

2021. máj. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/171 anonim ***** válasza:
20%

"Nekem konkrétan azzal volt bajom hogy hajtogattad hogy rá más törvények vonatkoztak, de semmivel meg sem próbáltad alátámasztani. Ezt Abdullah tette meg végre nagy sokára, ezt tőle el is fogadtam és megköszöntem. A többi nem én voltam."


Nem az volt a kérdés hogy kihez melyik állítás tartozik, hanem általában elfogadod az általunk adott válaszokat és azt hogy rágalmaztátok Mohamed prófétát és az iszlám vallást?



"A föld definíciói között VAN olyan ami a termőtalajt írja le,"


Mit jelent az hogy a föld definíciói között? Több definíciója is van a földnek? Mert akkor kell legyen olyan ami a port, agyagot, sárt írja le.

2021. máj. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/171 anonim ***** válasza:
28%

Gyanítom hogy kőzettanban ilyen definíció nincs hogy "föld" :D


Ez is azt bizonyítja, véleményem szerint, hogy a Koràn igyekezett hétköznapi nyelven megfogalmazni a dolgot.

Szinonimàkat használt, mindenki szàmàra érthető fogalmakat.

A lényeg természetesen érthető.


Abdullah

2021. máj. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/171 anonim ***** válasza:
28%

#95: Azzal ràgalmaztad Mohamed Prófétàt hogy kivételezett magàval mert 9 felesége volt. Ez konkrétan te voltál. Tévedek ?


Abdullah

2021. máj. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/171 anonim ***** válasza:
94%

"Mit jelent az hogy a föld definíciói között? Több definíciója is van a földnek?"

Igen. Lásd:

[link]


"Mert akkor kell legyen olyan ami a port, agyagot, sárt írja le."

De nincs, lásd ugyanott!

2021. máj. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/171 anonim ***** válasza:
39%

Akkor ezt rendesen benézted.


1, a föld kérge

A por, agyag, sár része a földkéregnek.



2. Szárazföld <a tengerekkel ellentétben>

A por, agyag, sár része a szárazföldnek.



3. Égitestünknek szilárd burka, kérge, felső rétege, ennek bizonyos kiterjedésű része.


Szintén része a por, agyag, sár az Égitestünk szilárd burkának.



4. Vkinek a lába alatt levő szilárd felület, kemény talaj,


Az agyag szilárd felület tehát ebbe is belefér


Tehát láthatod hogy a föld többféle értelmezésébe is simán belefér a sár, por, agyag.



És még mindig nem válaszoltál arra a kérdésre hogy elfogadod az általunk adott válaszokat és azt hogy rágalmaztátok Mohamed prófétát és az iszlám vallást?

2021. máj. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!