Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért rossz sok ember egymásho...

Miért rossz sok ember egymáshoz, amikor előbb-utóbb mind meghal és nem lesz más út csak a menny és pokol?

Figyelt kérdés
Bárki bármit mond, csak meghal. Ugyanúgy a hitetlen, gonosz, bárki... És utána már nem tud hápogni, hogy én nem úgy gondoltam. Pl. ez az Orbán Viktor és bandája is lop, nem gondolja, hogy egyrészt nem viszi magával, másrészt számonkérik majd és késő bánat lesz fogcsikorgatás?
2021. máj. 13. 19:21
 1/8 anonim válasza:

A rossz emberek valójában pokolból feltört démonok és céljuk, hogy elfoglalják a világot! De ne aggódj! Mi megvédjük az embereket tőlük!


Üdv: az angyalok bandája

2021. máj. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tök mindegy mit mond, az 1-es is meghal előbb-utóbb ;)
2021. máj. 13. 19:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a volt munkahelyi csatározásokra és acsarkodásokra visszaemlékezve szoktam hasonló módon rácsodálkozni az emberi pitiánerségre. Volt egy munkahelyi kolléganőm (később bizonyos értelemben közbenső főnököm), aki több évtized munka meg helyezkedés után végre talált (munkatársaival) egy szabadalomképes megoldást (egészségügy). Ahhoz viszont ragaszkodott, hogy csak megfelelő díjazás mellett engedi használatban alkalmazni, és ennek reményében dolgozott neki több beosztottja is. Mivel a közös igazgatónk MSZMP KB tag is volt, nyilván a lelkére beszélt, hogy ilyet az emberi egészség és blabla , lényeg, hogy nem mentek semmire. Ugyanakkor nekem is volt kísértetiesen hasonló témában megoldásom, amit éppen ő, írásban nem javasolt szabadalomként, de én mégis szabadalmaztattam magánszabadalomként. Emellett megengedtem, hogy alkalmazzák a megoldást a termelési gyakorlatban. Amikor nem voltak fizetni szabadalmi díjat, akkor bepereltem a munkáltatómat. A pert megnyertem. Igaz, hogy emiatt munkahelyi főnökeim orroltak rám, de legalább valóban az emberi egészség javára előállítottak jobb terméket. Említett főnök-kolléganőm meg ottmaradt azzal a lelki teherrel, hogy kiskeresetű beosztottjainak "tartozott" a beígért honoráriummal ("majd zsebből fizetünk") és közben a szabadalom sem hasznosult. Ilyen az ember.
2021. máj. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ki miben hisz. De mivel a túlvilágok legjava az emberi "nemes" értékeken alapszik. Így nagy eséllyel ha 1ik is igaz akkor minde ki szívja. Xd
2021. máj. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert a mennyország egy borasztó unalmas helynek hangzik gondold végig kik lehetnek ott? Szerzetesek apácák szentéletű papok bigott uncsi emberek mind bezzeg a pokol minden híres zenész aki jó arc volt (Lemmy, Kurt Cobain stb) hercegek királyok cárok pápák a rosazbb időkből mikor hatalmuk volt amivel vissza élhettek, inkvizítorok, hírhedt sorozatgyilkosok akiknek végre meg lehetne tudni a motivációját na ők akik mind tudnának mesélni az életükről mégis mi a francról beszélsz egy örökké valóságon át egy apácával aki egész életében egy zárdában imádkozott ?
2021. máj. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert azok, akik nem ápolnak szoros kapcsolatot Istennel, és nem alkalmazzák Jézus tanításait a minden napi életükben, azoknak más az életfelfogásuk, és a szabadságot úgy képzelik, hogy bármit megtehetnek.
2021. máj. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Tényleg igazad van 5-ös, én is imádok sorozatgyilkosokkal barátkozni meg mindenféle erőszakos emberrel ;))

Ahogy reggel kikelek az ágyamból és rögtön a gyilkosok járnak a fejemben, annyira jófej emberek...

2021. máj. 14. 19:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Szabad akarat. Fejletlenek. Most vannak a pokolban, azért. A pokol nem halál után jön( akkor már nem is jöhet), hanem élet közben.
2021. júl. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!