Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hívők! Szoktatok imádkozni...

Hívők! Szoktatok imádkozni azért, hogy elmúljon a covid vagy ezzel kapcsolatban valamiért? Vagy a covid Isten akarata? Te minek érdekében imádkozol a vírussal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2021. máj. 14. 12:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Azért imádkozom, hogy a Serengetin több eső essen és ne kelljen az elefántoknak és a vízilovaknak egymással versengeni a vízért.
2021. máj. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1. Láttam egyszer nagyon régen, évekkel ezelőtt egy természetfilmet az elefántokról és pont arról szólt, hogy mennyit kellett küszködniük, hogy vízhez jussanak.

Örülök, hogy gondolsz rájuk is és imádkozol értük.

2021. máj. 14. 12:47
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Én a Sátánnak áldozok,megvan milyen alkalommal milyen véráldozat kell.

Ő legalább teljesíti amit kértem, nem úgy mint a te feljebbvalód.

2021. máj. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#3. Lehet, hogy ezt viccnek szántad, nem tudom, hogy komolyan gondolod-e.

Akkor neked tulajdonképpen mi a célod? Az, hogy a covid terjedjen?

2021. máj. 14. 14:15
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

A célom hogy az összes energiát magamra fordítsam.Ehhez ad segítséget a Sötétség Ura.Kérdésedre kicsit visszakanyarodva, az hogy kicsit kevesebben vagyunk a Földön, még jó is, mert megkönnyebbül a Föld.

Aki itt marad, könnyebb lesz uralom alá hajtani.

Mielőtt kérdeznéd ki-mi vagyok, mondjuk úgy vállalkozó/üzletember.

Mióta ez a kapcsolat létrejött sok segítséget kaptam, amit mindig ki is használtam.

2021. máj. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5. Értem.
2021. máj. 14. 14:25
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Igen. Kérem, hogy Adjon segítséget, erőt ahhoz, hogy elviseljük ezeket az állapotokat. És az emberiségért is, hogy felismerve ezeket, még van idő Isten hívására válaszolni, hogy begyűjttessenek. Ezek ha megszűnnének, akkor nem teljesedne az amit Isten leíratott figyelmeztetésként. Ahogy Jézus mondta, ezeknek meg kell történniük.
2021. máj. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7. Tehát akkor célszerű segítségért és erőért imádkozni? Neked szokott adni Isten segítséget és erőt?
2021. máj. 14. 15:36
 9/11 anonim ***** válasza:
57%

Igen. Megígérte.

Jézus is szükségesnek találta, hogy az Atyjához forduljon támogatásért. Akkor nekünk mennyivel inkább, hiszen ki tudna segíteni, ha nem az életadónk.

2021. máj. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Szőke Zoli2 válasza:
Azért imádkozom hogy legyen vége már a ránkzúduló hazugságcunaminak az élet minden szegmensében.
2021. máj. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!