Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Akinek idős beteg szülei...

Akinek idős beteg szülei vannak egy háztartásban, annak most is elfogadható az online szentmise?

Figyelt kérdés
2021. máj. 16. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. máj. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Neked most az a mise ha a beteg szüleidet ápolod

(Egy apáca mondta, szóval hidd el)

2021. máj. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek elfogadható aki úgy erzi h veszelyes lenne számára a jelenleti mise, vagy egyeb oka van.


A ti3d nyomós ok.

2021. máj. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%
A Református Keresztyén Egyház hitvallása, a Heidenberg KT szerint a mise átkos bálványimádás, ezért elfogadhatatlan mind jelenléti, mind online formában.
2021. máj. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A mise az istentisztelet csak másképp hívják. Tudom a heinerberg 80 As pontját,amikor megláttam a könyvben golyóstollal athuztam az egészet. Ahhoz képest hogy Kálvin katolikus volt eléggé hitehagyott lett és elragadja az eredeti vallását
2021. aug. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Eltagadja
2021. aug. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Luther is, amikor kapott Istentől világosságot 500 éve, akkor otthagyta a babiloni szokásokat, amit a hét dombos Szajhában megismert (Jézus anyjának kultikus tisztelete, szobrok használata, halottakhoz ima, úrvacsorai kenyér imádása, képmutató - cölibátust hazudó, valójában rendetlen szexuális életet élő, sokszor pedofil - papi élet, stb. stb.).
2021. dec. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!