Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit tegyek? Erről én nem...

Mit tegyek? Erről én nem tehetek ga bűn akkor se

Figyelt kérdés
21 éves vagyok. Volt 1 évig barátnőm, azonban 4 éve vonzanak a fiúk. Olyan hogy közös maszturbálás, orál. Még soha Sem voltam fiúval. Több gyülibe jártam már, (baptista vallású a csaladom) imádkoztam értem kezes tételes ima, be merítettek. De akkor sem ment ki belőlem ez a vágy. Én is imádkozom adakozok, jótékonyodok kérem Istent mégsem megy belőlem ez a vágy. Különben nem bántok senkit nem ártok senkinek ezt a dolgot is csak olyannal csinálnám akinek nincs barátnője párja nem akarok senkinek vele problémát okozni. Csaladom senki se tudja hogy bi vagyok. Házasság kapcsolat csak novel létesítenék de izgat ez a dolog….. minden álmom vágyam ez h legyek egy fiúval…. Bár Isten gyuloli ezt de hàt nem tehetek róla… tőbben kezüket rám tették hangosan mondták parancsolták mint az apostolok JEZUS KRISZTUS NEVEBEN, de akkor se szűnt meg ez a vàgy
2021. jún. 9. 18:51
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
53%
Isten senkit sem gyűlöl. ő az abszolút szeretet. Nincs benne kegyetlenség, és főleg nem olyan kicsinyes, hogy ilyen butaságok miatt bántson. Az csak az ószövetségben volt, hogy őrá hivatkozva mészároltak, Jézus senkire sem haragszik, aki nem bánt mást. Rád sem. Mindig gondolj arra, hogy Isten teremtett azzá, aki vagy, és a nemi vágy egyáltalán nem az erkölcs része, hacsak nem erőszakos valaki, vagy pedofil. Túl van dimenzionálva ez az egész szexualitás, ez csak egy játék az emberek között, nem szabad erre összpontosítva élni.
2021. jún. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
58%
Nem ártasz vele senkinek, se másnak, se önmagadnak. Egy parancsolatban minden benne van: szeresd felebarátod, mint önmagad. (Ebben az is benne van, hogy önmagad is szeresd annyira, mint mást.) Az összes többi erre épül. Ha mindig mindenkivel úgy cselekszel, (belátással, türelemmel, szeretettel), ahogy magaddal szemben elvárnád, akkor mi más kell? És ki ítélne el, +miért?
2021. jún. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
38%

Mert foglalkoztatod ezzel magad, a gondolataidban.

Foglald el magad más dolgokkal, amik elterelik a figyelmedet erről.

2021. jún. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
35%
Meg kell belőle térni. A homoszexualitás egy démon. Az ördög mindent elkövet hogy elvalasszon az Atyatol. Jezus elé kell vinni a problémáinkat. Ő legyőzte minden betegségünket erőtlenségünket. Mindent amit eltudsz képzelni. Bocsánatot kell Kerni az Úrtól. És megtérni ezekből. És majd ő jön és a felébreszti benned a szent szellemét. Mert meg van írva. Aki befogadja az Ő szellemét és közösségben él az Atyával annak hatalma van megtagadni a Jézus neveben az ördög minden mesterkedését. Az ördög sose adja fel. Meg van írva. "Az ördög mint ordító oroszlán jár szerte keresi kit nyeljen el." Aki a bibliában hisz higyje el minden szavát. Az élő ige az ami megszabadít minket. Jobban mondva Krisztus már megtette kereszten. El kell ezt fogadni és megvallani az Úr Jézust mint megváltónkat.
2021. jún. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
56%
Nos, nem véletlen, hogy nem tértem be egy szektába se.
2021. jún. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
5-ös, én sem.. De olyan jót tudnék alapítani! Tök normális lenne!
2021. jún. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
4-es is valami szekta agymosoda tagja. Nincs ördög aki elválaszt egy olyan lenytől mint Isten, Isten elfogad ugy ahogy vagy. Csak ne bánts senkit legyel jo lelkű ember. Ha van Isten meg ordog nem azzal foglalkozik ki mitcsinal… MINDENKI SAJAT SORSA KOVACSA
2021. jún. 9. 21:14
 8/32 anonim ***** válasza:
A 7-esnél a pont.
2021. jún. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
88%

7-es maga a kérdező.. “külsősként“ válaszoltál E/2-ben saját magadnak? Uhh..

Ez durva. Troll vagy, vagy kattant?

2021. jún. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
27%

Kedves Kérdező!



Teljesen mindegy,hogy ki imádkozik érted kézrátétellel annak sincs jelentősége, hogy te személyesen imádkozol nem számít,hogy jótékonykodsz az sem számít hogy nem ártasz senkinek.


A kötelékedet saját magad írtad le, hogy miért nem tudsz megszabadulni:


de izgat ez a dolog….. minden álmom vágyam ez h legyek egy fiúval….


El kell döntened hogy mit akarsz Istentől bűnbocsánatot kapni és megszabadulni ettől a dologtól vagy továbbra is az ördög uralma alatt maradni ha ezt a vágyat ezt álmot dédelgetett magadba akkor sohasem fogsz megszabadulni és el fogod szenvedni Isten ítéletét változtatnod kell a hozzáállásodon és ezen a gondolkodás módon ha ezen változtatsz azután menjél az Isten elé és kérd a szabadulásod.



Fogadd el,hogy ez Isten előtt bűn és utálatos dolog.

Azt is fogadd el,hogy Isten szeret téged és meg akar szabadítani javaslom kezd el imádkozva olvasni a Bibliát nagyon sok olyan Ige van amely a szabadulásról szól kérd az Urat hogy szabadítson meg az állapotodból,

2021. jún. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!