Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Sztetek mennyire helyes, és...

Sztetek mennyire helyes, és bűn ha néha bebújok az ateista énembe, és így vitázok más emberekkel? Kíváncsi vagyok mindenre, és arra is, hogy egy nagyon új ateista kérdésre, milyen válaszokat kapnék. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
tehát azért kérdezek, mert kíváncsi vagyok, és szeretnék másoktól érveket tanulni. De ehhez, ateista dumákat kell kitalálnom, hogy megkapjak válaszokat. Pl. Miért vannak még mindig keresztények, miért vitáznak egymással a keresztények stb... szerintem ez inkább kíváncsiság. Tehát kérdezhetek itt ateista kérdéseket Istenfélőként? Főleg úgy, hogy bebújok az ateista énembe. mit gondoltok?
2021. jún. 20. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt a szót, hogy "énembe" ilyen hosszú szövegbe ennyiszer csak egy igazi egoista írja le aki a "húdeokos keresztény vagyok" szerepben akar tetszelegni.
2021. jún. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Hazudnod nem kell.

Keresztény vagy, ugye.

De azt kérdezheted, hogy egy ateista hogy gondolná.

2021. jún. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem a kíváncsi kérdések amikor ateista bőrbe bújok, nem bűn. Hiszen, kíváncsi vagyok a hitvédelemre, és a válaszokra...
2021. jún. 21. 01:06
 4/8 anonim ***** válasza:

Tehát úgy gondolod, hogy nyugodtan hazudhatsz?

Jézus hol mondott ilyet?

2021. jún. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez nem hazugság, hanem kíváncsiság, és igazi kérdés... Hiszen, attól még, hogy nem írom le a világnézetem még nem hazudok. Kíváncsiság nem bűn szerintem.
2021. jún. 21. 10:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Mit csinálsz, ha a kérdés kapcsán rákérdeznek?
2021. jún. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi vagyok a reakciókra, véleményekre! ^^
2021. jún. 21. 12:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Egyáltalán nem bűn. A lényeg a vita, a vita pedig istennek tetsző dolog.
2021. júl. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!