Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tapasztaltatok már kisebb...

Tapasztaltatok már kisebb nagyobb csodát vagy csodákat az életetekben amiknek nem volt reális magyarázata?

Figyelt kérdés

Velem kétszer történt ilyen.

1. A nagyváradi Élet Autizmussal Egyesületbe jártam és Gabi néni vitt minket hetente egyszer a Váradi székesegyházba takarítani. Egyszer begyulladt a fogam és elkezdett fájni. Hozzá kell tegyem a fogaim olyanok hogy begyulladnak és elmúlik meg hiába gyökeérkezelik őket mert akkor is begyulladnak. Szóval fájt a fogam és a sekrestyeben törölgettem.a szekrényekről a port. A sekrestye belső részén van egy hely ahol függ egy kereszt meg a tömjénezö.

Nagyon fájt a fogam és volt egy olyan érzésem hogy simitsam a becsukott számat a feszülethez és el fog múlni. Úgy is csináltam és felnéztem a keresztre azután visszamentem port törölni és kis idő múlva éreztem hogy lassan kezd múlni a fogfájdalom. Mikor Gabi néninek elmeséltem ( ő katolikus, én nem vagyok az) ő azt mondta hogy Isten tett csodát velem.

2. Másik eset meg tegnap történt.

Csak szeretek járni a mellettem lévő ortodox templomba mert szeretem hallani a román szót, a tömjént meg egyszer csak megszokom valahogy. Inkább most szokjam meg mint a télen amikor fűtenek és zárva van az ajtó és még jobban, erősebben érződik.

Templomba mentem de nem a hátsó ajtón hanem az elsőn mert kivittem a szemetet. A kaputelefonnal vagyis az interfonnal tudom a szeméttárolót kinyitni.

Kinyitottam a szeméttárolót de jött egy szél és bezárta. (Az olyan hogy ha belül becsukódik az ajtó akkor ki kell nyulj a kis lyukon az interfonnal és el kell találd a kódot hogy kinyisd vagy várd míg jön valaki kivinni a szemetet és kinyitja. Már egyszer maradtam bezárva és nagynehezen átnyuúltam és kinyitottam). Gondoltam most is nyúlhatok át a rácson míg eltalálom a kódot vagy mit amivel a kaputelefon kinyitja. Ahogy a kapu felé fordultam jött egy szél és kicsapta az ajtót ( pedig az ha bezáródik a szél nem nyitja ki) erre én rögtön mondtam hogy Istenem meg Szentséges Szűzanyam, csoda történt velem. Rögtön kirohantam a szeméttárolóból. Most is azt mondom hogy Isteni csoda mert ha a szél becsapja akkor bezáródik és azt nem nyitja ki csak a kaputelefon de itt csoda történt hogy oda tudjak érni a templomba.



2021. júl. 2. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is tapasztaltam már egy párszor.

Pl volt hogy gondoltam egy illetőre sétálás közben, és így 2 perc után rám írt. Ez sokszor megtörtént velem.

Másik meg az hogy előre meg szoktam látni dolgokat rengetegszer ami meg is történik.

2021. júl. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem pont hasonló sztori de házibuliban voltam egyszer és éppen wc-n voltam amikor hallottam szapora lépteket a wc felé és közvetlenül az ajtó előtt valaki összehányta magát. Ha 2 másodperccel később kezdi el akkor rám nyitja az ajtót és rajtam landol az egész. Mivel én hányás fóbiás vagyok ezért isteni szerencse, hogy ezt megúsztam és mai napig is áldom az eget :D
2021. júl. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly egy délután nyáron egy nagy fa alatt heverésztem, és hirtelen olyan érzésem lett, hogy valamiért fel kell állnom, és arrébb mennem. (Megmagyarázhatatlan érzés volt) Ahogy elsétáltam, nagy recsegés, és egy vastag faág rászakadt az előbbi helyemre. A gallyak még így is megcsaptak rendesen, de az a vastag törzs halálos lehetett volna.
2021. júl. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Több minden volt, próbálom összeszedni.

1) Hogy mind a 12 öngyilkossági kísérletemet (gyógyszerezések, alkoholos kóma, érvágások, mérgezések) túléltem.

2) Hogy először szerelmes lettem olyan valakibe, aki viszonozza.

3) Pótizsgán 50 tétel közül azt az egyet húztam ki, amiből felkészültem, bevonzottam és nem gondoltam másra, csak hogy biztosan azt húzom. És azt is húztam.

4) Hogy nem haltam bele a Covidba 38-39 fokos folytonos lázzal, úgy hogy az asztmám miatt több mint egy hétig fulladásérzetem is volt. Azt éreztem, hogy nem kapok levegőt, és nem voltam biztos benne, hogy felkelek reggelre. És hogy azóta szinte teljesen elmúlt az asztmám, mert azóta nem is dohányoztam. Ez március környékén volt.


Kisebb csodák:

Rengeteg előérzetem és jóslatom volt egyébként, ami megvalósult. Sokszor éreztem úgy, mintha manipulálni tudnám a jövőt. Volt olyan, hogy spirituálisan közöltem valakivel valamit, és még értette. Több dolgozaton is (bár jóval kevesebb mint 50 tétel közül) azt kaptam amire gondoltam, sőt érettségin is megértem 2 tárgyból, hogy nagyjából mit kapunk, és azokat jobban betanultam. Valahogy párszor ösztönösen éreztem azt is, hogy felelni fogok következő órán. Volt már, hogy megéreztem, hogy valaki el fog esni, megbotlani, biciklivel eldőlni. Megéreztem azt is, hogy két autó ütközni fog mellettem, szerencsére csak kisebb ütközés volt. Jópárszor volt olyan, hogy anélkül, hogy felhívtam volna a szüleimet, de gondoltam valamire (aprósagok, hogy kéne liszt, kenyér, vagy kívánok egy tábla csokit), és hozták hazafelé. Vagy de jó lenne, ha hívna egy régi barát, és pizzáznánk egyet, aztán úgy lett nemsokára. Néha félelmetes mélységekig tudok olvasni az emberek gondolatában, egy apró nézésből rájövök, hogy mire gondolnak épp. Rám pedig mindig azt mondják, hogy Pókerarcom van, soha senki nem tudja megmondani, épp milyen hangulatban vagyok, vagy mire gondolok. Ezért ha nem közlöm az illetővel, ez rejtve is marad, amit szeretek magamban. 2 nagyszülőm halálát is Megéreztem az azelőtti nap. Egyszer lottóztam életemben, akkor is azért mert rámjött egy furcsa lottó érzés, de hármasom lett a rögtönzött számaimmal. A maradék 2 szám pedig: az egyik 1-el volt kisebb, a másik 1-el volt nagyobb a kihúzottaknál. Egyértelmű jel, hogy képességeim vannak, de nem használhatom többé azokat a saját önzőségemre, ezért nem is fogom.

2021. júl. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem létezik olyan, aminek nincs reális magyarázata.
2021. júl. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!