Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért kell élnem, ha én nem...

Miért kell élnem, ha én nem akarok?

Figyelt kérdés

2021. júl. 19. 19:55
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%

Megint csak a bibliai mesék.

És, ha nincs is sátán, csak Isten?

És, ha Isten másképpen Én egy másik létsìkon?

Ami azt jelenti, hogy Én leküldtem egy kis részemet a Földre tapasztalatot gyűjteni.

Ha megölöd magad, azzal magadnak és Éned fejlődésének ártasz.

A sok negatív gondolattól és érzelemtől bennragadsz az asztrális világban (a hozzátartozók kötelékeiről nem is beszélve), amit úgy is lehet jellemezni, hogy pokol.

Nem örökre, de hosszú időre. Majd továbblépsz felfelé, de a negatív tapasztalatokat nem viszed.

Később ismét leszületsz, de nem fogsz emlekezni semmire.

Viszont egyes dolgokat magaddal hozol előző életedből csira formájában, ami a környezeti hátasoknak is köszönhetően vagy kivirágzik vagy elsorvad és a következő életedben már nem lesz ott.

Így adatik meg, hogy a rossz emberek is fejlődjenek.

2021. júl. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 KZitus ***** válasza:
53%

Szia

"Túl fáradt vagyok, egyáltalán nem akarok élni. Pszichikailag kiégtem." - itt a problémád, és ebben van a megoldás is. Mindig a baj gyökerét kell megvizsgálni. Mitől vagy (fiatalon) ennyire fáradt, és kiégett?

Ha félsz a pokoltól, hát ez gyakran előfordul sajnos az emberekkel. De Krisztustól ne félj, és fogadd meg a tanácsát ha túl szeretnél jutni a jelenlegi kiégettségeden: Jézus azt mondta, hogy „az egészségeseknek nincs szükségük orvosra, a betegségben szenvedőknek viszont igen” Máté 9:12.

2021. júl. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Mert a felsőbb éned akar. Ha nem akarnád ezt tapadztalni, amit, akkor nem születtél volna meg.
2021. júl. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
63%

Ha kiégtél az jó ez azt jelenti hogy eljutottál a határodig innentől kezdve ez lehet egy új kezdet az életedben a döntés csak rajtad áll hogy mit teszel a szabadulásod jézusban van.



Máté 11:28-30


28.Jöjjetek hozzám mind, akik elfáradtatok és teher alatt éltek. Én nyugalmat adok nektek.

29.Az én igámat vegyétek magatokra, és tanuljátok el tőlem, hogy szívből szelíd és alázatos vagyok, és nyugalmat találtok lelketeknek!

30.Mert az én igám boldogító és a terhem könnyű.”

2021. júl. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
én is ugyan ezt éreztem,3x probáltam öngyilkos leni,elmentem egy pschiologshoz kapok valami injekcót azt tök happy vagyok
2021. júl. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Élni lehet is, nem csak muszáj.
2021. aug. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Az élet nekem is csak gyötrelem, helyrehozhatatlan hibát követtem el. Bárcsak előbb megtettem volna, amire készülök. Alaposan ki kell dolgoznom, hogy sikerüljön.Tudom, ez is aljasság lesz részemről, mert lesz akinek nagy fájdalmat okozok, számomra nincs bocsánat.
2021. aug. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 SZücsöm ***** válasza:

És nem lenne építőbb az ha mégis csak valamiképpen tompítanád ennek a hibának valahogy az élét ahelyett hogy elkövetsz egy másikat amin utána tényleg semmit nem tudsz változtatni/jóvá tenni? Szerintem ilyen esetben nem játszik a kutyaharapás szőrivel szemlélet.


Itt a földön csak nyomorúságot hagynál magad után + a "végjátéktól" függetlenül te is csak negatívan jöhetsz ki a dologból.


Kivéve ha nincs lélek és vége mindennek. Akkor csak másoknak (olyanoknak akik szeretnek) teszel alá így utoljára. + Eldobod annak a lehetőségét hogy valami hasznosat tegyél a világban/világért (bármennyire is apró az a haszon) .

2021. aug. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!