Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit mond erről a biblia?

Mit mond erről a biblia?

Figyelt kérdés
Mikor iskolába jártam középsuliba, volt 3- 4 osztálytársam akiknek alig volt reggelire valójuk. Nekem meg volt annyi jobban álltam hogy ki segítettem őket, teltek múltak az évek 4 év eltelt azóta most ők állnak jobban én dolgozok megtudok élni ők nem dolgoznak bélyegzenek üzletelnek stb stb bmw-kel járnak 40-50 ezer ftos cipőjük van,, nem köszönnek felütött fejjel járnak, lenézik a másikat, Mulatnak, táncolnak, élik az életüket mintha ma lenne utolsó napuk, azt elfelejtették hányszor adtam nekik pénzt... mindent. Most meg ezvan. 😑
2021. júl. 22. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Ez is a te kérdésed?


https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__..


A stílus egyezik. Egyébként te nem az a Kérdező vagy, aki eleinte a hitgyüliről írt ki kérdéseket?


Szerintem a kérdéseid kitaláltak, csak szórakozol itt.

2021. júl. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

De ő az. És ő az öngyilkosunk is, meg az "élni kell az életünket" is. De asszem még van egy kérdés, amit ő tesz fel állandóan.

És igen, szórakozik

2021. júl. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Troll.
2021. júl. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hidd el, az a cipő piacon vett pár ezer forintos hamisítvány, ha ez vigasztal, a CK és Gucci pólókkal együtt. Felénk is van egy ilyen színes réteg.
2021. júl. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 Timóteusz 3:1-5 jutott eszembe.
2021. júl. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!