Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Járt közületek valaki a Mennyben?

Járt közületek valaki a Mennyben?

Figyelt kérdés

Nagyon sok könyv van erről, és kíváncsi vagyok, hogy mások akik nem írtak róla könyvet jártak e a Mennyben.

Minden választ szívesen fogadok, kiváltképpen azokét akik tiszta szívvel hisznek Istenben, és Jézusban, mint Megváltóban!

Köszönöm.



2021. júl. 27. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Hogy a fenébe járt volna bárki innen a mennybe? Vagy azt képzeled, hogy halottakkal beszélgetsz itt?
2021. júl. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
Igen, mikor meglovagolt a barátnőm. Mennyei volt.
2021. júl. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

Én jártam. Most azzal, hogy leírtam, mire mész?


Én még a sajátomhoz hasonló élményt sose hallottam. A mennyben semmi sincs. Végtelen üresség, és végtelen teltség egyszerre. Végtelen számú végtelenül tökéletes abszolút tudat/lélek/isten. Minden pozitív energia végtelen forméban alkotja a végtelen egységet( pl elégedettség, béke, szeretet, imádat, hála, óvás( már amennyire a tökéletes létezésben ez értelmezhető), gondoskodás, nyugalom, izgalom, stb). Nincs másunk csak az abszolút tudatunk, ami "mindenhol" van. Mintha egy végtelen térben lennél, amiben mindenhol vagy, és mintha egy tér nélküli létben lennél, aminek csak a közepén vagy, egyszerre.

Leírhatatlan érzés már a végtelen szeretet is, de a mennyországban ez végtelen nagyságú, nem csak formájú. Öröklét van ott. Egy állandó végső beteljesülés, egyesülés istennel.

Az egész erősen spirituális.


Nos, mit tehetek érted?

2021. aug. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!