Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha tényleg lenne mennyország...

Ha tényleg lenne mennyország és tudnád,mit választanál?

Figyelt kérdés
Ha tudnád,hogy létezik mennyország,ahol az összes halottaddal találkozol majd,( de csak ha nem leszel öngyilkos,hogy hamarabb odajuss), kikkel találkoznál,akiket szeretsz és mi lenne a te mennyországod? (Ami olyan érzés neked).. nekem a haverokkal strand,koncert,vidámpark,kinti mozi,élő latin zenék,éjjel egy tengerparton homokon táncolva a tűz körül,lámpásokkal :p nappal piacok,de mindig valami kinti lenne. Akiket újra láthatnék és várok,az apám,mamám,anyósom,apósom,osztálytársam,(élő családom már nincs is,férjemen,gyerekemen kívül). Írjatok
2021. júl. 28. 15:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Pl az elvetélt gyerekemet szívesen megismerném, nagyon kíváncsi lennék ki lett volna belőle ha megszületik
2021. júl. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem egyértelmű, hogy az elhunyt szeretteivel mindenki találkozni szeretne. Hogy kicsit mást írjak: én Pál apostollal várom már nagyon a találkozást :)
2021. júl. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
9%
Megmártom mutatóujjam a tehetetlen, tébolyult megváltótok híg vérében, és tövistépte homlokára írom: A gonoszság VALÓDI hercege – rabszolgák királya!
2021. júl. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Michael Jackson-nal akarok találkozni és persze a halott hozzátartózóimmal.
2021. júl. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%
Én Hitlerrel és Sztálinnal, ahogy látom, hogy megváltoztak és boldogan mosolyognak a bajuszuk alatt. Ez egy csodálatos élmény.
2021. júl. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Naná hogy a családtagjaimmal találkoznék, és egy nagyon jó volt színésszel aki tavaly augusztusban halt meg (volt egy betegsége).
2021. júl. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
A családommal, rokonokkal
2021. júl. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%

Boldog lennék, ha a Magasztos Allah közelében lehetnék, hívő muszlimok között, és úgy köszönnénk egymásnak: béke legyen veled Testvérem !


Aki a Kertbe jut, annak csodálatos és örökkévaló élete lesz ott, finom ételek és italok. És gyönyörű szépséges és tiszta lelkű, feketeszemű feleségek. Bárcsak kiérdemelném, hogy odajuthassak...


Abdullah

2021. júl. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%

"Michael Jackson-nal akarok találkozni és persze a halott hozzátartózóimmal."

Kettes vagyok. MJ-re gondoltam én is. Majdnem őt írtam :)

2021. júl. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
78%
Istennel akarok találkozni
2021. júl. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!