Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ez illetlenségnek számít ha...

Ez illetlenségnek számít ha nem imádkozom velük? (Több lent)

Figyelt kérdés

Én nem hiszek istenben. ezét világ életemben etikás voltam. De a nagy családom az vallasos. Meg van egy pár ismerősöm is aki az. Így szük csládi körben sosem imátkoztunk se rendom se evés előtt se után.


De vissza térve a kérdésre illetlenségbek szamít ha pl nem iádkozom az ismerőseimnél evés előtt?



2021. júl. 31. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem
2021. aug. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal rosszabb volna megjátszani magadat.
2021. aug. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Nem, szerintem azt nagyobb tiszteletlenségnek érzenék, ha tudván, hogy te nem hiszel az ő istenükben mégis velük "imádkoznál". Nem jelentené ugyanazt neked, mint nekik.
2021. aug. 1. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


És még egy kérdés ha egy templomi esküvőn vagyok akkor van olyan része amikor le kell térdelni arra a cuccra ott a padok közt meg meg kell fogni egymas kezét abban a padsorban akkor azt én is csináljam?

2021. aug. 1. 13:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért itt a neten kérdezel ahelyett hogy csinálnád amit szeretnél?
2021. aug. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5 Ez egy jó kérdés most így belegondolva én sen tudom.


Köszönöm a válaszod

2021. aug. 1. 15:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első két válaszolóval, viszont azt fontos megjegyezni, hogy ha már elmész egy templomba, akkor illik alkalmazkodni, és letérdelni stb. még ha nem is imádkozol.
2021. aug. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod
2021. aug. 1. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!