Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tényleg vannak olyanok akik...

Tényleg vannak olyanok akik szerint Mária jobban megérti a kérést és az imát, mint Isten? Ez kárhozatos bálványimádás?

Figyelt kérdés
[link]
2021. aug. 8. 10:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
68%
Látom rendkívül foglalkoztat téged a kérdés, hogy ugyanarról teszed ki a sokadik kérdést. Nagyon motoszkálhat már benned a sátán.
2021. aug. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Jah, benned is van egy kis Sátán, mert olyanokat hiszel ami nem Biblikus. Mint a Mária kultusz, Mária jelenéseket Isten csinálja, gyónás stb...
2021. aug. 8. 11:50
 3/28 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy arra kíváncsi lennék, hogy melyik felekezetnek vagy a tagja, mert tippem van rá. Viszont vagy annyira sunyi és gerinctelen, hogy ezt se mered leírni.
2021. aug. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Református vagyok, de nézek más tanítások is. Nem vagyok önző és makacs mint te! Önző Istenkáromló bálványimádó vagy te.
2021. aug. 8. 12:38
 5/28 anonim ***** válasza:
A Mária jelenéseket Mária csinálja nem Isten. Bár vannak köztük amiket a Sátán csinál Máriának kiadva magat. De ahol betegek gyógyulnak meg és egészségesen keresztényként élnek tovább és nem lesznek rosszak ott biztos hogy Szűz Mária csinál csodát. Vagy ha könnyező a Mária szobor és utána a világban történik valami rossz az sem sátáni eredetű.
2021. aug. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Én keresztény református vagyok és nembalvanyimado.
2021. aug. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

2 Korinthus 11:14 HUNK

Nem is csoda; hisz maga a Sátán is átváltoztatja magát világosság angyalává.


"Mária" olyan dolgokat mondott ami ellenes a Szent Írással.


Én vagyok az ég királynője.

2021. aug. 8. 13:57
 8/28 anonim ***** válasza:
35%

Mivel Mária nem angyalként jelenik meg, ez kizárható.


A zsoltáros pedig így ír róla:

"Királyleányok vannak díszes udvarodban;

jobbodon a királyné áll, Ofír aranyától ékesen."


Ne feledjük, hogy Pál apostol Jézusra vonatkoztatja a zsoltár néhány sorral korábbi részét:

"Királyi trónod, Isten, örökké áll,

kormánypálcád az igazság pálcája."


Ha ez trón Istené, illetve Krisztusé, akkor ki állhat mellette?


Vagy te már tagadod, hogy a királyok királya Isten? Mert akkor lehet valaki másról van szó.


Ugye a zsidókhoz írt levélben áll:

"A Fiához ellenben e szavakkal fordul: Isten, trónod áll örökre, királyi pálcád igazságosság vesszője."

2021. aug. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Vagy te már tagadod, hogy a királyok királya Isten? Mert akkor lehet valaki másról van szó.


Hát igen, a Biblia előre megmondta, hogy olyanok mint az extrém katolikus osztály, üldözni fog minket, mert mi reformátusok vagyunk. Boldogok vagytok, ha szidalmaznak és háborgatnak titeket és minden gonosz hazugságot mondanak ellenetek én érettem.


A katolikus egyház szerint a református egyház Istenkáromló... :(

2021. aug. 8. 15:53
 10/28 anonim ***** válasza:
25%

"A katolikus egyház szerint a református egyház Istenkáromló... :("

Forrás? Én se nem olvastam, se nem hallottam ilyet. Felesleges hazudozni. Amúgy biztos nem vagy református.


Az üldöző pedig egyedül te vagy, mert folyamatosan írod ki gyűlölködő kérdéseidet a katolikusokról.

2021. aug. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!