Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményed arról, hogy a...

Mi a véleményed arról, hogy a Biblia is arra kell, hogy a népet irányitsuk vele? Ha lopni fogsz, örök kárhozatra kerülsz... Ha segítesz a másiknak, a Mennybe jutsz.

Figyelt kérdés
2021. aug. 8. 13:47
 1/5 KZitus ***** válasza:

Szia

Ézsaiás 48:17, 18

Ezt mondja Jehova, a te megváltód, Izrael szentje: „Én, Jehova, vagyok a te Istened, aki arra TANÍTALAK, ami javadra válik, aki azon az úton VETETLEK, amelyen járnod kell.Bárcsak odafigyelnél a parancsaimra! Akkor olyan lenne békéd, mint egy folyó, és igazságosságod, mint a tenger habjai."

2021. aug. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 KZitus ***** válasza:
VEZETLEK..
2021. aug. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ezt mondja az Úr, a te megváltód, Izráel Szentje: Én, az Úr, vagyok a te Istened, arra tanítalak, ami javadra válik, azon az úton vezetlek, amelyen járnod kell. Bárcsak figyeltél volna parancsaimra! Akkor folyamként áradna rád a jólét, a tenger hullámaihoz hasonlóan az igazság.

Furcsa, én ezt találtam.

2021. aug. 8. 15:54
 4/5 KZitus ***** válasza:
az értelme miben változik? Tanítani szeretne a Teremtőd és azon az úton vezetni, amelyen járnod kell...a saját érdekedben...a jóléted érdekében. nem az Úrnak lesz jobb attól, ha az Ő útján jársz, Neked lenne jobb.
2021. aug. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy nem értek vele egyet. Nyilván használták erre is, de én hiszem, hogy a prófétákat Isten küldte és Jézus Krisztus Isten Fia. Ha valaki nem hiszi, ne higgye, ha valaki hiszi, akkor higgye. Mindenkinek a saját dolga.
2021. aug. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!