Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van bármi köze a szobroknak...

Van bármi köze a szobroknak ahhoz, hogy a suhancok elmentek innen?

Figyelt kérdés

4 gyerekes szülő vagyok és van egy családi házunk a Balatonon. A parton mindig hatalmas, dübörgő bulik vannak és mindig jött egy rakat tizenéves és huszonéves, erősen beállva (és lehet, hogy be is drogozva), rázták a kerítéseket, ordibáltak, üvöltették a zenét. Mindig ateista voltam, de nem antiteista. Nem hittem semmilyen vallásban, de nem tagadtam őket. Viszont ekkor megelégeltem és júniusban kitettem az utca végére egy feszületet, valamint a kerítésünkre egy Buddha-szobrot, amolyan "Lesz, ami lesz" gondolat alapján.


Azóta, az egész nyáron nem volt semmilyen háborgás, csend és béke van.


Lehet, hogy van a szobroknak ehhez valami köze? Eddig minden évben végig ez volt. Vagy ez csak véletlen?



2021. aug. 9. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Semmi.

Idén még nem szerveztek oda bulit.

2021. aug. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De, szerveztek, csak erre nem jöttek, meg erre csend van. Mármint a mi utcánkban.
2021. aug. 9. 16:23
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Biztos nincs hozzá köze. A Buddha szobrot fel se ismernék (ha igen, akkor se tudnának mit kezdeni vele) a feszületet még igen, de többségre az se nagyon lenne hatással.
2021. aug. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, hogy vámpír suhancok voltak, és a feszület elijesztette őket.
2021. aug. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért, de úgy érzem tisztább a környék azóta. Csend, béke és nyugalom van, amire egészen eddig vágytunk. Lehet, hogy valamelyik szobornak van valamilyen olyan hatása, ami a gonoszt, a rosszat távol tartja?
2021. aug. 9. 17:45
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Két ház közül oda törnek be, ahol nincs kamera. Ha suhanc lennék, ott vandálkodnék, ahol nem figyel Jézus...
2021. aug. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Keress fel egy pszihológust mert ez kóros...
2021. aug. 16. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!