Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Akik hitbeli okokból nem...

Akik hitbeli okokból nem oltatják magukat covid elleni vakcinával, azok hogy magyarázzák a döntésüket a munkahelyükön?

Figyelt kérdés

2021. aug. 30. 23:58
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/274 Alex Fly ***** válasza:
14%
@140: igen, pont az ilyen önjelölt "szakértők" akadályozzák a járvány elleni hatékony védekezést. Kihasználják, hogy az egységsugarú átlagember nem virológus és az orvostudomány eredményeit tagadva a saját bizniszüket reklámozzák - még ebből is csak nyerészkedni akarnak. És sajnos túl sokan beveszik és terjesztik a téveszméket. Lassan már a gyerekgyilkos Labantból is nemzeti hőst csinálnak...
2021. szept. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/274 anonim ***** válasza:
61%

"a kirakatba állított "szakértők" (tekintélynek) néznek hülyének minket"

Hogy érted ezt?

2021. szept. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/274 anonim ***** válasza:
77%
Hát pl úgy, 1)hogy amióta csak védőoltások léteznek mindig is úgy volt hogy oltassák magukat a veszélyeztetettek. Ha veszélyeztetettek beoltják magukat és a védőoltás működik akkor az emberek 80%a akik enyhe tünetekkel atvészelik és természetes immunitást szereznek, azokra minek erőltetik az oltást olyan nagyon? 2) alapvető dolog felső légúti megbetegedéses járvány alatt nem oltunk, ugyanis nagyobb a valószínűsége a vírus mutálódásának. Ezért oltottak mindig is influenza szezon előtt. Kivétel ugye a h1n1 volt aminek lett is aztán számtalan mutációja rövid időn belül.
2021. szept. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/274 Alex Fly ***** válasza:
35%

@143: nehéz lettvolna a vírvány előtt oltani, amikor éppen a vírvány kitörése után fejlesztették ki a védőoltást. Gondolom ha már előtte lett volna, akkor be lehetett volna oltani vele az embereket - már ha a jövőbe lárrak volna. Habár akkor meg az lett volna, hogy egy még nem létező vírus és egy ki nem tört járvány előtt feleslegesen oltatják az embereket...

Ilyen esetben én nem tudok jobb taktikát annál, mint hogy két fertőzési hullám között minél több embert immunizáljunk, hogy ha itt a ragály, akkor kevesebb legyen az áldozat - egészen addig, amíg az átoltottság el nem éri a nyájimmunitáshoz szükséges mértéket.

2021. szept. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/274 anonim ***** válasza:
31%

"amióta csak védőoltások léteznek mindig is úgy volt hogy oltassák magukat a veszélyeztetettek"

Ha ez így lenne, nem oltanának be minden csecsemőt mindenféle védőoltásokkal...


"az emberek 80%a akik enyhe tünetekkel atvészelik"

Nem lehet tudni előre, hogy kik fogják enyhe tünetekkel átvészelni és kik halnak bele esetleg fiatalon, alapbetegségek nélkül is. Ez egy ilyen alattomos valami.


"járvány alatt nem oltunk, ugyanis nagyobb a valószínűsége a vírus mutálódásának. Ezért oltottak mindig is influenza szezon előtt."

Éppen ezért kellene most beoltani minél több embert, mielőtt megjön a vírusterjesztős hideg, nyirkos, őszi-téli idő.

2021. szept. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/274 anonim ***** válasza:
70%

Tessék. Aki nem ért egyet azzal, hogy a pán-demia körül valami nagyon nem stimmel, és valami sötét dolog kezd kibontakozni:


[link]


Ez csak egy a számtalan olyan cikk közül amivel arra utalnak hogy a kártya formátumú védettségi nem biztonságos és nem korszerű. Aljas érzelmekre ható manipulációval igyekeznek arra kondícionálni hogy jöhet a csipsz, (vagy valami hasonló)amit nem lehet majd hamisitani. Aki ezt még mindig nem látja az kezdjen el sürgősen imádkozni megerősítésért. Én erről beszéltem amikor azt mondtam hogy az oltás/ védettségi nem a fenevad belyege de a hozzá vezető lépcső első foka. Már körvonalazódik a második lépcsőfok.

2021. nov. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/274 anonim ***** válasza:
68%

"az oltás/ védettségi nem a fenevad belyege de a hozzá vezető lépcső első foka"

Mint a kés (amivel gyilkolni is lehet, meg vajaskenyeret kenni is), a tűz (amivel máglyán lehet elégetni embereket, viszont főzni is lehet), stb.

Bármivel lehet élni, vagy visszaélni. Na és?

2021. nov. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/274 anonim ***** válasza:
70%
Na és, ha ismered az írásokat, és fogod az idők jeleit, akkor tudhatod hogy vissza fognak élni vele!
2021. nov. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/274 anonim ***** válasza:
25%
Oké, tudom, vissza fognak élni vele. Akárcsak a pénztárgéppel, a bankszámlával, a húszezressel. És akkor? Az a megoldás, hogy ezeket mind tiltsuk be, vagy mi?
2021. nov. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/274 anonim ***** válasza:
73%

Ki beszél betiltásáról? Úgysem tehetsz ellene semmit. Amit lehet tenni, hogy távol tartod magad tőle, és a Teremtőtől kéred az olt-almat. Ez a téma ugyanis:

Akik hitbeli okokból nem oltatják magukat covid elleni vakcinával, azok hogy magyarázzák a döntésüket a munkahelyükön?

Én erre reagáltam és a megerősítésre amit kaptam ezzel kapcsolatban.

2021. nov. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!