Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Akik hitbeli okokból nem...

Akik hitbeli okokból nem oltatják magukat covid elleni vakcinával, azok hogy magyarázzák a döntésüket a munkahelyükön?

Figyelt kérdés

2021. aug. 30. 23:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/274 anonim ***** válasza:
29%
Közben észrevettem, hogy az eredeti #10-es kommentet törölték, ez magáért beszél szerintem, szánalmas.
2021. aug. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/274 anonim ***** válasza:
65%

"törölték, ez magáért beszél szerintem"

Hiába próbálod úgy beállítani, mintha ebből az látszana, hogy minden betűje maga volt az igazság, mert ez csak annyit jelent, hogy valaki valószínűleg kérte, hogy töröljék, mert nagyon elterelné a figyelmet az eredeti kérdésről, a moderátor meg egyetértett ezzel, így aztán törölte. Attól még a tartalma lehetett nettó marhaság.

2021. aug. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/274 anonim ***** válasza:
58%
#32 ennyi erővel már az 5# választól eltértek a kérdéstől, csak kötekszenek. Akkor azt is mind törölhetnék mert nem a kérdésre válaszolnak hanem a válaszokba kötekednek.
2021. aug. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/274 anonim ***** válasza:
39%
Megy a cenzúra. Sátánnak nem tetszik az igazság.
2021. aug. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/274 anonim ***** válasza:
82%

#32 Hát ezt mindketten benéztétek kedves barátom! Az most a #9-es, tehát nem törölték.. :D


,,Hiába próbálod úgy beállítani, mintha ebből az látszana, hogy minden betűje maga volt az igazság"


Ki állította be úgy szerinted? Az egy vélemény egy diskurzusban, indokolatlan lett volna, ha kitörlik. Az "ez magáért beszél" nem azt jelenti, hogy minden szava igazság, hanem az emberek hozzáállását azokhoz a véleményekhez ami nekik nem tetszik. Nem mellesleg totál értelmetlenné válik a későbbiekben a diskurzus a sok # miatt is, mivel nem találják a kommentet, vagy már más komment van ott és az idézett szövegnek sincs meg az eredeti verziója. Belátod ez miért probléma? Te is szereted félremagyarázni a dolgokat? Imádsz előfeltételezni? Egy vita során nem sok esélyed van a túlélésre ilyen átlátszó manipulációs technikákkal. Esetleg tényleg fogalmad sincsen arról, hogy a másik mit miért mond/ír, és mit akar vele mondani, tehát szövegértési problémáid vannak? Végülis mindegy, hiszen sugárzik belőled a rosszindulat.

2021. aug. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/274 anonim ***** válasza:
31%

"Akkor azt is mind törölhetnék"

Annyira nem érnek rá, hogy mindent olvassanak. Elég nekik azokat elbírálni, amelyekkel kapcsolatban kérés érkezik, hogy töröljék.

2021. aug. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/274 anonim ***** válasza:
31%

"totál értelmetlenné válik a későbbiekben a diskurzus a sok # miatt is, mivel nem találják a kommentet, vagy már más komment van ott és az idézett szövegnek sincs meg az eredeti verziója. Belátod ez miért probléma?"

Egyszerűen kiküszöbölhető annak a résznek az idézésével, amelyikkel kapcsolatban ír valaki, ahogy most én is csinálom.

2021. aug. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/274 anonim ***** válasza:
5%
Igeeen???
2021. aug. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/274 anonim ***** válasza:
62%

,,Egyszerűen kiküszöbölhető annak a résznek az idézésével, amelyikkel kapcsolatban ír valaki, ahogy most én is csinálom."


Igazad van. Végülis ha most kitörölnék a kommentedet, nem lenne visszanyomozható. A később érkezőknek akik addig nem látták a kommentedet ettől értelmetlenné válhat az enyém is. Plusz mi bizonyítja majd, hogy nem csak a kontextusból ragadtam ki valami nekem tetszőt, amivel a saját igazamat tudom bizonygatni? Már amennyiben létezett egyáltalán az a komment korábban, ugye... Ha figyeltél volna az előzőekben erre is felhívtam a figyelmet csak nem bontottam ki ennyire. Nagyon kezd az az érzésem lenni, hogy te bizony csak kötegedni akarsz és szándékosan hagysz figyelmen kívül dolgokat a további felesleges mókuskerekezéshez.

2021. aug. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/274 A kérdező kommentje:
Valóban nem kötelező megindokolni, de mégis belekerül az ember ilyen szituációba, és valahogy reagálnia kell. És sajnos, akik elvileg "jót akarnak" az egész társadalomnak az oltakozásukkal, ők a legtámadóbbak és legbántóbbak a szelídekkel, a valóban felebaráti szeretetet tanúsítókkal szemben. Ez olyan ellentmondásos! Az oltatlanokra pedig közellenségként tekintenek, már-már gyilkosként, pedig mindannyian ismerik az "oszd meg és uralkodj" elvet, mégis beleesnek a csapdájába. Azt gondolom erről, hogy a médiából meg a "szakértőktől" csupán információkhoz lehet jutni, de az információ az még nem egyenlő a tudással. A tudás az látás. Lehet valaki jól informált, tájékozott, olvasott, mégis vak az igazságra. A világ pedig szüntelen azon ügyködik, hogy az embereket (jól informált) vakságban tartsa! Ez nem összeesküvés elmélet, ez a mechanizmus egyszerűen csak létezik és működik, és ha az ember félreteszi az egóját, akkor megmutatkozik előtte. Még Jézusról is el tudták hitetni, hogy ő a közellenség és a halálba kell küldeni, mert veszélyes.
2021. aug. 31. 16:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!