Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az oltatlan hívők miért...

Az oltatlan hívők miért szidalmazzák az oltott társaikat? Egyáltalán az oltatlanok miért keltik minden fórumon a feszültséget?

Figyelt kérdés
Minden fórumon azt látom, hogy kizárólag az oltatlanok, oltatlan hívők gyalázkodnak.
2021. szept. 27. 15:18
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
76%
Én meg azt látom hogy az oltatlanoknak egyre jobban szorul a hurok a nyakuk körül. Azt látom hogy diszkriminálva vagyunk és még jobban leszünk is. Nem mehetsz ide meg oda mert nem vagy beoltva. Ez az emberi jogok megsértése. Akkor te milyen szidalmazást látsz?
2021. szept. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
86%
Be tudnál linkelni néhány fórumot a minden fórumból ahol éppen oltatlan hívő gyalázkodik?
2021. szept. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
90%
Igazolniuk kell a saját pszichózisukat, hogy ők itt a nagy szabadságharcosok, akik nem oltatják be magukat, mert kamu meg méreg, meg majd ők kikezelik magukat a nemlétező covidból az állatgyógyszertárba vett lóféreghatjóval, amíg az oltottak mind meghalnak az oltás mellékhatásaitól.
2021. szept. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
72%
2021. szept. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
96%
4# Ebből posztból nem derült ki hogy hívő az illető,de még csak gyalázkodás sincs benne.
2021. szept. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

@1, ok, de nekem ehhez mi közöm? Értetted a kérdést? Amúgy a járványügyi korlátozások sosem voltak emberi jogok kategória. És ha ennyire fáj a korlátozás, akkor miért nem oltatod be magad?


"Be tudnál linkelni néhány fórumot a minden fórumból ahol éppen oltatlan hívő gyalázkodik?"

Igen, legutóbb a face-n szidalmaztak minket az oltatlan hívő "testvéreink". Ha megtaláltam, másolom. TE amúgy hol élsz, a Holdon? Tényleg nem találkoztál egy ilyen oltatlannal sem?


@3, köszi, ilyesmire gondoltam én is. Viszont, ha a vírus is kamu, akkor az oltatlanok miért járnak máig maszkban pl. közértbe? :)

2021. szept. 27. 15:41
 7/35 anonim ***** válasza:
27%
Senki nem jár boltba maszkban, legfeljebb a vírusrettegők! De az oltottak miért szidják, korlátozzák az oltlanokat?
2021. szept. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
A Holdon nem tudok élni mert az csak egy plazmafény😆 vagy földönkívüli ürbázis🤭
2021. szept. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 Mansour ***** válasza:
73%

#1:

Emberi jog az, hogy másokat megfertőzhess? Ez érdekes, nem is tudtam...

2021. szept. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
84%

Én nem így látom.

Egy oltott hívőtől hallottam, hogy általánosságban kijelentette, hogy aki nem oltat, az nem normális... :(( Ez azért nincs így.

És aki nem kéri a covid-oltást az nem egyenlő az oltástagadóval.

Ezt úgy írom, hogy én be vagyok oltva. De mindenkinek a saját döntése, amit első sorban az orvosával kéne megbeszélnie és úgy dönteni.

2021. szept. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!