Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Bűnnek számít, ha valaki lop...

Bűnnek számít, ha valaki lop egy Koránt, mert csak úgy van esélye, hogy tanuljon a Allahról?

Figyelt kérdés
Milyen büntetést javasol a Korán a tolvajoknak?

2021. szept. 28. 22:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

A kérdés nyilvánvalóan teoretikus. Dolgozhtasz, hogy legyen pénzed könyvre, ha nem dolgozol, koldulhatsz pénzt könyvre, és ha az se megy, kérhetsz vkitől egy könyvet.


Remélem, nem sérődsz meg, hogy provokatív trollnak nevezlek, kedves Kérdező.

2021. szept. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kicsit rosszul esett kedves válaszoló, de ennyi még szerintem belefér.
2021. szept. 28. 22:51
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem bántani akartalak, csak felhívtam a figyelmedet a kérdésed tarthatatlan voltára. Ez belefér?


BTw Mit jelent az (S)?

2021. szept. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm szépen:)


Nem sok mindent jelent, hogy őszinte legyek.

Sajnos önmagában nem választhattam ezt a nevet, ezért választottam hozzá egy betűt, ami tetszett.

Utólag amit belemagyaráznék, hogy kiejtve talán kicsit hasonlít az angol ash kifejezésre...meg így mintha nem lenne annyira egyedül :)

2021. szept. 28. 23:07
 5/14 anonim ***** válasza:
16%

Látom trollkodni akartál de nem jött össze. A trollkodáshoz is kell némi ész.

Ha bemész egy mecsetbe és azt mondod el szertnéd olvasni a Koránt, de nincs pénzed megvenni, adnak neked.

2021. szept. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Miért olyan nehéz megválaszolni ezt a kérdést? Őszintén? Provokál a saját válaszod?
2021. szept. 28. 23:09
 7/14 anonim ***** válasza:
22:54=/=23:07
2021. szept. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha nagyon akarod válaszolhatok. Ez a kérdés úgy képzelhető el hogy az adott helyen betiltják az iszlám vallást, a Korán példányait pedig begyűjtik. Ha valaki el akarja olvasni és nincs más módja hogy beszerezzen egyet, akkor szerintem nem bűn ha azoktól veszi el akik tiltják az olvasását. Más élethelyzetben nem tudom elkézelni hogy ilyen előfordulhatna.
2021. szept. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 l0m3x ***** válasza:

A lopás az lopás. Benne van a szóban és az értelmezésében.

Ha ez provokatív kérdés azzal is egyértelmü a dolog.

2021. szept. 29. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2021. szept. 29. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!