Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Istennek nincs jobb dolga,...

Godaime kérdése:

Istennek nincs jobb dolga, mint az emberek hálószobájába leselkedni?

Figyelt kérdés
Egy lény, aki képes világokat teremteni és elpusztítani miért érdeklődik annyira az emberek szexuális élete után? Milyen alapon ítéli el a házasság előtti szexet és a homoszexualítást? Az ember azt hinné jobb dolga is van ennél, de úgy látszik ez nem igaz.

2021. okt. 14. 14:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/90 A kérdező kommentje:

20/

Hát használj óvszert és kész. Egyébként meg maga a végbél ahová a behatolás történik tiszta, hacsak már egy hete nem jártál a vécére.

2021. okt. 14. 18:57
 22/90 anonim ***** válasza:
92%

3 Móz. 15.16

Ha valamely férfiúnak magömlése van, mossa meg az egész testét vízben, és tisztátalan legyen estvéig.

Fordítások

3 Móz. 15.17

És minden ruha, és minden bőr, a melyre a magömlés kihat, mosattassék meg vízben, és tisztátalan legyen estvéig,

Fordítások

3 Móz. 15.18

És az asszony is, a kivel férfiú hál magömléssel. Mosódjanak meg vízben, és tisztátalanok legyenek estvéig.

2021. okt. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/90 anonim ***** válasza:
81%

#21:


Az Iszlàmban a tisztasàg ennél sokkal többet jelent :)


Például nem imàdkozhatsz szeretkezést követően amíg (teljesen) meg nem fürdesz. Ennek is meg van a pontos mikéntje egyébként.


Abdullah

2021. okt. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/90 A kérdező kommentje:
Oké tehát csak akkor követsz el bűnt ha utána lusta vagy megtisztítani magad?
2021. okt. 14. 19:02
 25/90 anonim ***** válasza:
81%

#22: Ohh, úgy làtom a kereszténységben is hasonlóan van :)


Abdullah

2021. okt. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/90 anonim ***** válasza:
74%

#24: Anàlis közösülés tilos.


Allah tudja a pontos miértjét.


Abdullah

2021. okt. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/90 A kérdező kommentje:

23/


Tehát magyarul megmondva a vallásod a logika ellensége. Nem tudtál mit mondani rá, így a jól bevált "a vallásomban a tisztasàg ennél sokkal többet jelent sablonszöveggel válaszoltál.


"Például nem imàdkozhatsz szeretkezést követően "


Hát ha valakinek az imádkozás a legelső gondolata szex után akkor az aktus nem lehetett valami jó.

2021. okt. 14. 19:05
 28/90 anonim ***** válasza:
85%

#27: Nem baj Godaime én nagyon elégedett vagyok a vallàsommal a kifogàsaid ellenére is :)


"Hát ha valakinek az imádkozás a legelső gondolata szex után akkor az aktus nem lehetett valami jó."


Akkor most képzeld el hogy van olyan fohàszunk amit kifejezetten a hàzasélet elkezdése előtt mondhatunk. ;)


Abdullah

2021. okt. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/90 A kérdező kommentje:

Nem én voltam az, aki kifogást hozott, de mindegy is. Ha te boldog vagy akkor én is az vagyok, még akkor is ha nem értem miért jó nemlétező dolgokban hinni.


"Akkor most képzeld el hogy van olyan fohàszunk amit kifejezetten a hàzasélet elkezdése előtt mondhatunk. ;)"


Na pl ezt sem igazán értem. Ha az istened feltétlenül jóakaratú, miért kell a seggét nyalnod naponta? Nem tudja magától, hogy hiszel benne és hálás vagy neki?

2021. okt. 14. 19:38
 30/90 anonim ***** válasza:
77%

Ha ateista volnék, én szégyellném magam Godaime helyében.


Godaime, te nem ateista vagy. Te simán csak rosszindulatú vagy, és a rosszindulatodból ideológiát gyártasz mások gyalázásra. Tényleg ez volna az ateisták által nagyra méltatott a racionális érvelés, hogy a hívők "Isten seggét nyalják"? Ez nem érvelés, ez simán műveletlen tuskóság. Több mint tíz éve vagyok a fórumon, és ez ideáig te vagy a legnagyobb bunkó, akivel itt találkoztam. Ha valamit sikerült bizonyítanod itt bárkinek is, az az, hogy képes vagy igazi taplóként viselkedni.


Rohadtul nem kíváncsi itt senki a mérgező jelenlétedre, szerintem még az ateisták sem. Eddig voltam türelemmel a gusztustalan provokációiddal, de innentől ha a trollkodásnak csak a legapróbb jelét látom, megy a flag. Azért létezik egy civilizációs minimum, amit bárkitől elvárhatunk, és ami alatti megnyilvánulásokra nincs mentség.

2021. okt. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!