Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Istennek nincs jobb dolga,...

Godaime kérdése:

Istennek nincs jobb dolga, mint az emberek hálószobájába leselkedni?

Figyelt kérdés
Egy lény, aki képes világokat teremteni és elpusztítani miért érdeklődik annyira az emberek szexuális élete után? Milyen alapon ítéli el a házasság előtti szexet és a homoszexualítást? Az ember azt hinné jobb dolga is van ennél, de úgy látszik ez nem igaz.

2021. okt. 14. 14:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/90 Mansour ***** válasza:
73%

"Nahát, Titus kifogyott az érvekből"

Ha van valaki, aki mindig értelmes és jól megfogalmazott érvekkel jön, az Titus Pullo. Még nem láttam így kiakadni, ennek jó oka kell hogy legyen.

Kérdező, lásd be, hogy nem vagytok egy szinten. Nem hiányoznak itt az érvek, csak a te perspektívád annyira lent van, hogy onnan észre sem veszed azokat.

2021. okt. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/90 A kérdező kommentje:

39/


Nincs más accountom csak ez. Ha be lehet bizonyítani akkor megteszem, bár nem igazán tudom hogyan is tudnám ezen az oldalon.

2021. okt. 15. 10:41
 43/90 A kérdező kommentje:

41/


Soha nincsenek jó érvei. Szerencsétlen oldalakat képes beírni az alaptalan hülyeségeivel, de azok attól még nem jók és nem nevezhetőek logikusnak, maximum akkor ha te is hasonlóan agymosott vagy.

2021. okt. 15. 10:43
 44/90 Mansour ***** válasza:
67%

#43:

Olvasd el a 41-es válaszom utolsó mondatát. Ha kell, többször.

2021. okt. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/90 A kérdező kommentje:
Elolvastam, de értelme az nincsen. Még annyit hozzátennék, hogy Titussal ellentétben én nem személyeskedtem. Én nem más embereket támadok, hanem a hitrendszerüket. Ha ettől az én perspektívám lent van, hát legyen. Ettől még igazam van.
2021. okt. 15. 11:12
 46/90 anonim ***** válasza:
100%

Godaime te olyan vagy mint egy szobafestő-màzoló aki nekiàll Marc Chagall szürreális rá festményeit elemezni....


Abdullah

2021. okt. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/90 A kérdező kommentje:
Ha bármit is konyítanék a festészethez akkor gondolomn most megsértődnék?
2021. okt. 15. 11:23
 48/90 anonim ***** válasza:
52%

Feltételezem nem vagy vallásos. (Én sem)

Szerintem engedd el ezt a kérdést, nem annyira értem, hogy mit szeretnél elérni a kérdéssel.

Egy szerinted nem létező lény mit csinál vagy mit nem, az kéne a legkisebb gondod legyen.


A homoszexualitás nem csak az emberekre jellemző dolog, hanem az állatvilágban is megtalálható kis százalékban.

Nyilván a szaporodást gátolja, de nem döntés kérdése, hogy kinek mire áll fel. Így ez alapján megítélni valakit és ezt bűnnek tartani marhaság.

2021. okt. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/90 A kérdező kommentje:

A kérdés nyilván provokatív de ugyanakkor elgondolkodtató is. Jól láthatod, hogy mit vált ki az emberekből. Nem képesek megmondani az istenük miért van annyira a szexualitás ellen és viccesebbnél viccesebb kifogásokat hoznak fel. Ha kifogynak az érvekből, jöhet a személyeskedés.


"Nyilván a szaporodást gátolja, de nem döntés kérdése, hogy kinek mire áll fel. Így ez alapján megítélni valakit és ezt bűnnek tartani marhaság."


Ezzel viszont maximálisan egyetértek.

2021. okt. 15. 11:41
 50/90 Mansour ***** válasza:
73%

#46

Abdullah, ez jó, de szerintem még ez is túlzás, mert a szobafestő legalább a színek harmóniájához ért, vagy érzi. Inkább ahhoz hasonlítanám, amikor valaki egy festményt úgy akar megérteni, hogy megnézi a festékek vegyi összetételét, megállapítja a színek RGB-kódját és azt, hogy milyen szín milyen vastagságban van felkenve. És a végén megállapítja, hogy egy nagy zagyvaság az egész, nincs semmi értelme.

2021. okt. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!