Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Istennek nincs jobb dolga,...

Godaime kérdése:

Istennek nincs jobb dolga, mint az emberek hálószobájába leselkedni?

Figyelt kérdés
Egy lény, aki képes világokat teremteni és elpusztítani miért érdeklődik annyira az emberek szexuális élete után? Milyen alapon ítéli el a házasság előtti szexet és a homoszexualítást? Az ember azt hinné jobb dolga is van ennél, de úgy látszik ez nem igaz.

2021. okt. 14. 14:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/90 A kérdező kommentje:

Abdullah


Azért veszik fel önként azt a viseletet, mert beléjük van nevelve. A nyugati nők szerinted miért nem öltöznek be teljesen feketébe, hogy csak a szemük látszódjon ki? Egy fogságba született állat nem tudja milyen a szabadság, így nem is vágyik rá. Itt is ugyan ez a helyzet.


" Elfogadom hogy nem tudok mindent. "

Na látod ezzel én is így vagyok. A kettőnk közti különbség csak annyi, hogy én nem egy istennel magyarázom azokat a dolgokat, amiket nem tudok, hanem próbálok rájuk értelmes magyarázatot találni. Ha egyből a természetfölöttire fogom a dolgot soha nem jutok majd egyről a kettőre.


Mielőtt Titus rám fogná megint, hogy hülyének tartalak, megnyugtatlak, hogy ez nem így van. Persze vannak téveszméid a valóságról és képtelen vagy realisztikusan látni a vallásokat, de ettől még nem leszel hülye. A vallásod viszont az.

2021. okt. 15. 14:01
 62/90 anonim ***** válasza:
91%

"nyugati nők szerinted miért nem öltöznek be teljesen feketébe, hogy csak a szemük látszódjon ki?"


Felveszik önként ha megtérnek az Iszlàmra. Azután a Facebookra posztoljàk a hijabos/niqabos szelfiket :)

Nekem nagyon tetszenek a színes niqabok :)


"A kettőnk közti különbség csak annyi, hogy én nem egy istennel magyarázom azokat a dolgokat, amiket nem tudok, hanem próbálok rájuk értelmes magyarázatot találni"


És ki mondta hogy én nem ? Nem ez a témànk Godaime.


De vannak kérdések amikben az Iszlàmra tàmaszkodom. És döntő többségében az a vége, hogy az Iszlám szerinti megközelítés bizonyul igaznak. Annyiszor tapasztaltam màr.


Puding próbàja az evés. Meglàtjuk mi lesz a vége ha túltoljàk a LMBTQ dolgot.


Isten figyelmeztetett minket hogy nem kéne ! Meglàtjuk mi lesz ebből.


Kösz hogy arànylag tartottad magad modort illetően. Megéri hidd el :)


Abdullah

2021. okt. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/90 anonim ***** válasza:
100%
wow látszik, hogy itt is lemaradtam, kedves Abdullah már két kérdés alatt vertem el a logikád és még mindig nem bizonyítottad, hogy igaz-e a szent könyved / istened szava ami alapján te korlátozni akarod az embereket
2021. okt. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/90 anonim ***** válasza:
84%

#63:


"még mindig nem bizonyítottad, hogy igaz-e a szent könyved / istened szava ami alapján te korlátozni akarod az embereket"


Mert nem is akarom bizonyítani !


Én nem akarok korlàtozni senkit, örömmel vagyok muszlim, és hàlàs vagyok ezért Allahnak.


Abdullah

2021. okt. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/90 anonim ***** válasza:
82%
persze, hidd ezt
2021. okt. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/90 anonim ***** válasza:
82%

"Alaptalan feltételezés. Ha jól emlékszem ilyent soha nem mondtam, ha pedig igen, az szarkazmus volt. Csak ismételni tudom magam. Csak azért, mert te nem vagy képes felismerni a szarkazmust, még nem én leszek a hibás."


Nem ér a nevem, káposzta a fejem. A jó öreg" csak vicceltem, hát nem érted" jolly joker a vállalhatatlan kijelentések mögüli kihátrálásra. Ilyen ostobenkónak nézel mindenkit? De bizony ezt írtad le, és nem vicceltél barátom, hanem nagyon is komolyan gondoltad.


"Tényszerűen írom le a vallások tanításait. Mi ebben a gyalázkodás? =D"


Szóval az "Isten seggét nyalod" az egy tényszerű leírás, még véletlenül sem minősítgetés, mi? Állj bele a taplóságba, és ne játszd itt az ártatlant, saját magad is meghazudtolod 🤪


"Ezért is folyamodsz személyeskedéshez. A nézeteimet NEM tudom logikus érvekkel megtámadni, így más módszerekhez folyamodsz."


Dehát nincsenek is nézeteid! Egyetlen logikus érvet nem írtál még itt a gyakorin arról, hogy miért is kellene bárkinek ezt vagy azt gondolnia. Annyit írtál, hogy aki Istenben hisz, az egy idióta képzelgő, és kész. Ez nem egy nézet, ez egy hőbörgés.


"Gyakorlatilag azt teszed, amivel engem megvádolsz. Ne haragudj, de ez nagyon szánalmas."


28 éves létedre rendkívül gyerekes vagy. Miért nem minjárt azt írtad, hogy "az a hülye aki mondja"?


"Nem az én dolgom a te lelki világod törékenységére vigyázni. Ha a hited annyira törékeny, hogy egy általad trollnak titulált egyén is meg tudja azt rengetni, akkor veled van a baj."


Mondtam már, nem a nézeteid kommentáltam, hanem kulturálatlanságod. Sok ateistával vitáztam itt a fórumon, mert a nézeteink különbsége ellenére volt egy civilizációs minimum, amit tartottak, és érdemben kifejtették az álláspontjukat a minősítgetések helyett. Számtalan ilyen lehetőséget adtam neked, még ennek a threadnek az elején is írtam egy kommentet. Nem reagáltál érdemben, csak minősítgetés ment. Szóval nem tudom, hogy jösssz ahhoz, hogy engem vádolsz személyeskedéssel, mintha te nem is írtad volna azt egy hívőnek, hogy seggnyaló. Vagy esetleg ezt nem akarod letagadni? Gyerünk, nyugodtan mondd csak, hogy az is biztos szarkazmus volt, meg logikus érvek.


És akkor még én vagyok a valóságtól elszakadva.

2021. okt. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/90 A kérdező kommentje:
javítás, kreatit talán hívtam hülyének ( vagy valami hasonlónak ) de egyezzünk meg abban, hogy azt felhozni ellenem nem ér. Persze csak ha akarod, felőlem azt is felhozhatod, majd bebizonyítom miért van igazam.
2021. okt. 15. 15:54
 68/90 anonim ***** válasza:
100%

"Picit talál túltoltam és leírhattam volna a dolgot más szavakkal is? Persze. De akkor most nem sírnál itt nekem én meg nem érezném elégedettnek magam. Szóval megérte."


Gonosz ember vagy te Godaime. Làtod, ha most is a Korànra hagyatkoztam volna ezt màr sokkal koràbban is megàllapíthattam volna.


Abdullah

2021. okt. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/90 A kérdező kommentje:
Szabadszájú talán, de gonosz? =D Az egy picit erős.
2021. okt. 15. 16:07
 70/90 anonim ***** válasza:
77%

Aki a màsik bosszúsàgàban leli örömét az gonosz.


Abdullah.

2021. okt. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!