Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tényleg joga van a pásztornak...

Tényleg joga van a pásztornak bele szólni hívei magánéletébe?

Figyelt kérdés
Pap nekem sose mondott ilyet a templomba. A gyülekezetbe aztmondta a lelkész hogy igen joga van. Mivel ő Isten felkentje, Krisztus földi képviselője, joga van beleszólni ha hívek olyat tesznek ami bűn Isten előtt, ha pedig nembánja meg nemtér meg joga van kidobni a gyülekezetből is. Ha pl megtudja hogy valaki fiatal független férfi olyan huszonéves lefekszik lányokkal, felszólíthatja ha nem tér meg nem házasságra igyekszik ki dobhatja a gyülibôl mivel nem tér meg bűnben él így a Sátáné.
2021. nov. 17. 08:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
Van a francokag joga.
2021. nov. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
14%
Lehet katolikus pap. Más vallás nem szól bele az ember életébe.
2021. nov. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
Természetesen joga van. Bármilyen klubból is kidobnak, ha nem tartod be a szabályokat, miért pont az Egyház ne tehetné meg?
2021. nov. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Miért ne lenne? Joga mindenkinek van, szólásszabadság van. Neked meg jogod van semmibe venni, amit mond.
2021. nov. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%

4 ez nem igaz joga van mivel ő egy közösséget tart fenn illetve alkotott meg

Gyanítom ez egy “gyülekezet” azaz szekta féleség… na ekkor nem kell csodálkozni!

Nem kell meg fizetni azt a havi 30-at kérdező azt ennyi

2021. nov. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%

"Mivel ő Isten felkentje, Krisztus földi képviselője"

Mikor és milyen formában kente fel Isten?

2021. nov. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

Ez egy kamu kérdés.

Megint elszabadult a régi troll, és ontja a szokásos kérdéseit.

Mikor jössz már rá, hogy egy mondatból felismerünk? A többit is, amit ma feldobáltál.

2021. nov. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7# drága nem tudom kiről beszélsz az a troll legalább már 2 hónapja nincs itt. Tudom kire gondolsz aki mocskos privátokat írt és volt vagy 25 fiókja. Mindig mással csináltatta. De eltűnt. Úgy látszik megunta. Kb 1,5 vagy 2 hónapja nincs itt!!! Feltettem egy kérdést nincs itt semmi troll! Lehet hasonlit az írásom rá.
2021. nov. 17. 17:31
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Persze, hogy tudod, hiszen te vagy az :D
2021. nov. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9# figyelj nem vitázok ha a troll lennék már rég mocskos privit írtam volna. Na szevasz!!!!!!!!
2021. nov. 17. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!