Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A nagy nyomorúságban ezt...

A nagy nyomorúságban ezt miként fog megtörténni?

Figyelt kérdés

Jelenések 13:16-nál az antikrisztus(fenevad) meg fogja “bélyegezni” a népet.


Jel 13

16 Azt is teszi mindenkivel, kicsinyekkel és nagyokkal, gazdagokkal és szegényekkel, szabadokkal és szolgákkal, hogy az õ jobb kezökre vagy a homlokukra bélyeget tegyenek;


17 És hogy senki se vehessen, se el ne adhasson [semmit,] hanem csak a kin a fenevad bélyege van, vagy neve, vagy nevének száma.



Tehát aki nemet mond, azt megpróbálja “megvásárolni” tehát lesz-e olyan, hogy aki felveszi majd azt a sz@rt akkor azt ilyen meg olyan kedvezményekkel fogja nyomatni?


(Mondjuk ha ott tartanánk, engem ez nem fenyegetne, mert minden ajánlatára nemet mondanék, igen tudom milyen büntetéssel jár, ha nem úgy táncolok ahogy ő akarj).🙂


A kérdés abból adódik hogy ahogy tanultam a bélyeg felvétele az üdvösség elvesztésével(Isten haragjával) jár.


Júdás megkapta a zsetonját mikor elárulta az Úrat.


Ebből is gondolkodtam, hogy lehet ezt az utolsó időkben is alkalmazná, nem? Mert sok ember megvásárolható, sajnos… :/


Mit gondoltok?


2022. jan. 14. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
Sehogy, mert ez az egész csak tündérmese.
2022. jan. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

#1


Ateista trollok válaszára nem vagyok kíváncsi. Köszi.


Azt majd meglátjuk, hogy töndérmese-e, de ha Isten nem létezik, a politikusok a tech cégekkel akkor is elhozzák az Orwelli új világrendet, ami cumi lesz számunkra.


(Nem foglak lepontozni).

2022. jan. 14. 21:20
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Cashless society és social credit system lesz. Aki nem kér belõle, az kénytelen lesz visszamenni a kõkorszakba.
2022. jan. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#3


“Cashless society és social credit system lesz. Aki nem kér belõle, az kénytelen lesz visszamenni a kõkorszakba.“



Te kéred/kérnéd majd (tegyük fel chipet vagy okostetoválást) ?


Az a 3.5 év ameddig ez tart, kinek ér meg annyit, hogy inkább behódol és “elbukik”, minthogy elszenvedje az antikrisztus és bandája inzultálását, de ezáltal a lelke nagy valószínűséggel megmenekül, és örök élete lesz?

2022. jan. 14. 21:43
 5/12 anonim ***** válasza:
Én nem fogom kérni, de az emberek többsége biztosan. Azt olvastam valahol, hogy a hívõk és hitetlenek aránya egy az ezerhez lesz azokban az idõkben. Aki nem hisz a szentírásban, az a pokoltól sem fél és a földi kényelemért simán bevállalja majd a billogot.
2022. jan. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Miért próbálna megvásárolni.

Azt fogja mondani, hogy a készpénzt bevonom, és mostantól minden adásvételt csak elektronikusan lehet intézni. Pont. Semmit nem fig érni a pénz akkor mindenki megy felvenni a bélyeget. Mint ahogy most is ha a szuri igazolvány kötelező lenne alapvető helyek látogatásához mindenki menne oltásra.

2022. jan. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#6


Azt fogja mondani, hogy a készpénzt bevonom, és mostantól minden adásvételt csak elektronikusan lehet intézni. Pont.

Semmit nem fig érni a pénz akkor mindenki megy felvenni a bélyeget. ”


Azok akik féltik a jelenlegi életüket. De aki állhatatos az nem fog megijedni egy ilyen intézkedés követően sem. Nehéz korszak lesz, de ha az Úr velem, kicsoda ellenem? 😉

2022. jan. 14. 22:48
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is azon gondolkodom több mint egy éve hogy nem az oltás lesz itt a fenevad bélyege. Az csak a bevezető. Ha beoltattad magad meg nem vetted fel a fenevad bélyegét.

Én úgy képzelem el hogy bevonják a készpénzt és csak kártyán lesz pénz és ahhoz hogy tudják ki vagy ha bemész valahova akkor vahahogy az emberbe kell okostelefont ültetni. Mert mondjuk a homlokodra tetoválnák a számot és (a jobb kar nem jó mert azt ambutálhatják baleset okán) ha bemész valahova akkor jönnének ilyen scannelivel mint amivel a lázat mérik és akkor lescanbelnek és avval betáplálják ki vagy.

De állhatok már meg? Ha mindenkit bascannelnek akkor hogyhogy 666 lesz mindenki? Nem úgy van hogy a neved, címed, személyi adatait lesznek még ha mész akárhová lenne egy kis szenzor is betetovalva és követné hova mész meg infrakamera mit mondasz meg úgy is fizetsz hogy ott a kártya is, érted beultetve.

Még előbb ez fog jönni és azután lehet akik hűségesek azok kapnak 666 számot azután kiterjesztik hogy mindenki legyen 666.

2022. jan. 15. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Dehogy fog 3 évig tartani. Esetleg 7 vagy még tovább. Isten is 6 nap alatt teremtette a világot mégis volt az 6000 év is.
2022. jan. 15. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

/9


7 évig fog kb,: Dániel könyve 9



24. Hetven hét szabatott a te népedre és szent városodra, hogy vége szakadjon a gonoszságnak és bepecsételtessék a bűn, és hogy eltöröltessék a hamisság és elhozassék az örök igazság, és bepecsételtessék a látomás és a próféták, és felkenettessék a Szentek szente.


25. Tudd meg azért és vedd eszedbe: A Jeruzsálem újraépíttetése felől való szózat keletkezésétől a Messiás-fejedelemig hét hét és hatvankét hét van és újra megépíttetnek az utczák és a kerítések, még pedig viszontagságos időkben.


26. A hatvankét hét mulva pedig kiirtatik a Messiás és senkije sem lesz. És a várost és a szenthelyet elpusztítja a következő fejedelem népe; és vége lesz mintegy vízözön által, és végig tart a háború, elhatároztatott a pusztulás.


27. És egy héten át sokakkal megerősíti a szövetséget, de a hét felén véget vet a véres áldozatnak és az ételáldozatnak, és útálatosságok szárnyán pusztít, a míg az enyészet és a mi elhatároztatott, a pusztítóra szakad.



Ugye a 70 évhét az 70×7


69 évhét már eltelt 2000 éve és ahogy én is hallottam a 69 és a 70 év közé beékelődött a kegyelem korszaka, az utolsó 7 év majd az antikrisztus korszaka lesz.


Hogy ez helyes e nem tudom, én is csak hallottam, de nagyon sok pünkösdi szabadbiblia gyüli tanítja(nem csak a karizmatikusok)

2022. jan. 15. 08:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!