Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A nagy nyomorúságban ezt...

A nagy nyomorúságban ezt miként fog megtörténni?

Figyelt kérdés

Jelenések 13:16-nál az antikrisztus(fenevad) meg fogja “bélyegezni” a népet.


Jel 13

16 Azt is teszi mindenkivel, kicsinyekkel és nagyokkal, gazdagokkal és szegényekkel, szabadokkal és szolgákkal, hogy az õ jobb kezökre vagy a homlokukra bélyeget tegyenek;


17 És hogy senki se vehessen, se el ne adhasson [semmit,] hanem csak a kin a fenevad bélyege van, vagy neve, vagy nevének száma.



Tehát aki nemet mond, azt megpróbálja “megvásárolni” tehát lesz-e olyan, hogy aki felveszi majd azt a sz@rt akkor azt ilyen meg olyan kedvezményekkel fogja nyomatni?


(Mondjuk ha ott tartanánk, engem ez nem fenyegetne, mert minden ajánlatára nemet mondanék, igen tudom milyen büntetéssel jár, ha nem úgy táncolok ahogy ő akarj).🙂


A kérdés abból adódik hogy ahogy tanultam a bélyeg felvétele az üdvösség elvesztésével(Isten haragjával) jár.


Júdás megkapta a zsetonját mikor elárulta az Úrat.


Ebből is gondolkodtam, hogy lehet ezt az utolsó időkben is alkalmazná, nem? Mert sok ember megvásárolható, sajnos… :/


Mit gondoltok?


2022. jan. 14. 20:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Már a vegidokben vagyunk keress rá neuralink agyi chip interfész azzal kötik majd embereket a sok oltás után az internetre és onnan irányítsàk őket majd a démonok. Az lesz a fizikai bélyeg, isten irgalmazzon nekünk
2022. jan. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 KZitus ***** válasza:

Szia

Ez a prófécia, amelyet idéztél már egy jó ideje a szemünk előtt teljesedőben van. 13:16, 17 A nehézségek ellenére, melyekkel a mindennapi teendőink végzése során kerülhetünk szembe – például amikor ’veszünk vagy eladunk’ –, nem szabad engednünk a nyomásnak, hogy a vadállat uralja az életünket. Ha elfogadnánk ’a vadállat jelét a kezünkre vagy a homlokunkra’, azzal megengednénk, hogy irányítsa a tetteinket, vagy befolyásolja a gondolkodásunkat.

Rajtunk múlik az, kinek engedelmeskedünk. Ha Istennek, akkor nem kerül ránk a vadállat jele.

2022. jan. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!