Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményed a keresztény...

Mi a véleményed a keresztény vallás és a hitgyüliröl?

Figyelt kérdés
2022. jan. 17. 09:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
De csak az evangelikusokat mkéne, utolsó. A neoprotenstánsokat meg megtéríteni. A református meg az ortodox maradhatna, a katolikus is a pala miatt nehogy kiadja a parancsot hogy minket reformstusokat uldozzenek. Szóval csak a Páka miatt maradna a római katolikus és a görögkatolikus is csak a Pápa miatt. Meg mert irtodixok ők csak nem akarják elismerni ...olyanok mint az evangelikusok csak ezek a római és a girigkeketit keverik míg utóbbiak rosszabbak mert a katolikust a reformátussal.
2022. jan. 18. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 pelgrim ***** válasza:

9/

„A hordalékon fejlődnek a következő generácio képviselői.”

Igen, és sajátkészítményű hulladékkal gyarapítják a hordalékot. Nagyon ritka az a vallásos előjáró, aki képes lerázni magáról a vallás varázslatos igáját.

2022. jan. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

Képzeljétek hát én nagyon megjártam az evangelikusokkal ma. Hát az előbb telefonált a volt főnököm ( aki római katolikus) hogy kapott jelzéseket hogy írtam a nagyváradi evangélikus óvodáról rosszakat. Azt mondta hogy töröljék ki és megígérte nekem hogy ne írjak többet. Kitöröltem ahonnan tudtam de amit privatban írtam azt nem tudom kitörölni mert nekik megvan és nem tudok az oldalukra bejeoni, és a csoportjukból is letiltották onnan se tudom kitörölni. A mászól meg a főtér erdélyi oldalakrol meg böngésszem végig?

Inkább kitöröltem nehogy az unokatestvérem is meghallja. Mert a volt főnököm katolikus és a gyereke nem jár oda mégis meghallotta akkor az unokatestvérem aki ék a gyereke odajár inkább meghalhatja. És akkor mondaná anyunak és a kárhozatra való evangelikusok miatt még köztem és anyu közt is lenne konfliktus. Onnan is van a baj hogy eleve gyűlölöm azt a vallást és az 5 éves unokahugom idén lesz nagycsoportos. Jövőre tölti a hatodik évet. Lehet ha nem járna oda akkor nem hallanak anyutol meg sokszor tőle hogy ott mit tanulnak és nem zavarna, nem volna közöm az evangelikusokhiz

De így hogy kitöröltem a kommenteket akkor az unokatestvéremnek nem tudják bebizonyítani hogy írtam.

Most már a gyakori kérdések oldala marad ahol írjak róluk. Nem is tudom mit tudnék velük csinálni. Ezeket csak katolikussa kéne tenni.

2022. jan. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Az evangelikusok kereszténynek tartják magukat? Éljek a saját egyházi életüket és az óvodát zárják be. Vagy ne vegyenek be Csak Evangélikust. Éljek az életük. A református gyerekeket meg tegyek református ovodaba
2022. jan. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

#13

Látod, a gonoszságnak mindig megvan a kára. Egyébként előbb utóbb innen is tiltanak majd, mert sehol se lehet alaptalan rágalmakkal szórni a másikat.

2022. jan. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Anjutca


Te egyik nap református vagy, másik nap már ortodox, aztán ma pedig hirtelen katolizáltatni szeretnéd az evangélikusokat? 😃

2022. jan. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Többször írtam hogy az evangelikusokat katolizáltatni kéne erőszakkal és remélem hogy a következő pápa megcsinálja. A Facebookon a magam érdekében nem irok róluk többé. Hanem hajas vagyok Istennek hogy nejem, méltatlan bűnösnek megkegyelmezett és úgy alakította hogy ne az unokatestvérem hanem a volt főnököm tudja meg és hogy o nevanyut hanem engem hívjon. Ezek az evangelikusok okosak hogy ki tudták találni hogy is értem Tündér, a nevemről kinyomozták ki a volt főnököm, jó hogy annak szóltak nem az unokatestvéremnek. Ez anonim oldal, itt lehet. Az evangelikusok nem is protenstánsak de nem is katolikusok, de a katolikushoz közelebb vannak és bízom benne hogy a következő pápa rekatolizálja. Én keresztény Reformátuskent besegítenek tuti
2022. jan. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Hálás....csak elírta a telefon hogy hajas. Én keresztény református vagyok és ezek után ha én lehetnék.a püspök szeretője elérnem vagy igyekeznek hogy a katolikzsokkal legyünk Úrvacsorai közösségbe és ne az evanokkal. Ezek után hogy szeretném őket? A magam érdekében nem irok a Facebookon nem az ő érdekükben. M
2022. jan. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Meg az is lehet behívnak Mátyás Attila, az ott a pap.a nagyváradi templomba és lehet még gyonnom is kéne nyilvánosan meg bocsánatot kérni. Lehet avval a feltétellel nem mondanak el anyunak ....ha a Facebookon meg tovább kopogtatom a csőrömet roluk. Aztán az se kéne nekem. Mert megbánás úgyse volna bennem.
2022. jan. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!