Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mennyire lennék ezért rossz...

Mennyire lennék ezért rossz keresztény?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy egy kicsit személyesebb húsvéti köszöntést rakna ki a családunk az egyik Facebook-oldalára. Arra gondoltam, hogy gitározom és közben eléneklek egy dalt, azok közül, amelyek megtetszettek. Nyilván nem csak ez az egy köszöntés lenne, hanem még több másik poszt is, ez csak egy kis extra. A dalok fele pedig hát héberül vannak. Az egyik egy zsidó imádság is egyben. Valami olyan üzenetet gondoltam felé, hogy "Az élő Isten áldjon meg minden érző lényt húsvét, a feltámadás, pészah és novruz alkalmából és küldjön e világra békességet és örömet minden család számára!".


https://www.youtube.com/watch?v=sWSKtoURGAg&list=RDCKIcvrMm8S8


https://www.youtube.com/watch?v=CKIcvrMm8S8&list=RDCKIcvrMm8S8



2022. márc. 13. 00:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és jehovista, illetve szektás véleményekre nem vagyok kíváncsi!
2022. márc. 13. 00:25
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha rossz keresztény vagy, ettől ugyanúgy rossz maradsz. Ha jó keresztény vagy, azon ez nem fog változtatni.


"Én vagyok a jó pásztor; és ismerem az enyéimet, és engem is ismernek az enyéim, AMIKÉNT ismer engem az Atya, és én is ismerem az Atyát; és életemet adom a juhokért." Ján 10:14-15


Ismered Jézust úgy, ahogyan Ő ismerte az Atyát? Ha igen, akkor jó keresztény vagy :)

2022. márc. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Egy újabb valláskárosult. Grats
2022. márc. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem értelek, miért lennél rossz keresztény?
2022. márc. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Mióta vagy őrült?
2022. márc. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem cuki dolog, szép gesztus. Nem vagyok vallásos, de nem hiszem, hogy ha van Isten, aki elvileg szeret minket a vallás szerint, akkor ezzel neki bármi baja lenne.
2022. márc. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!