Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan fogjam fel ezt?

Hogyan fogjam fel ezt?

Figyelt kérdés
Egyszer nem lesz nagymamám aki úgy szeret, aki mikor kicsi voltam ringatott, szeretegetett, egyszer nem lesz nagypapám. Olyan nehéz elfogadni, úgy telik az idő... mar 22 vagyok, mama 64, papa 67... 😢 talán az egyetlen ami segít Isten Fiában a Megváltóban való hit az túlvilág..
2022. márc. 20. 18:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Majd ezzel szoksz hozzá a gondolathoz, hogy szüleid se lesznek idővel
2022. márc. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
Hát ha a legvége nem lenne ott, így max annyit lehet mondani, menj templomba.
2022. márc. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%
Inkább próbálj meg végre felnötté válni!
2022. márc. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, egyik nagymamám a születésemet se érte meg. Az ő férje 7 éves koromban hunyt el. Másik nagymamám 13 éves koromban, férje 22 éves koromban. Vagyis amikor annyi idős voltam mint te, akkor már egyetlen nagyszülőm sem élt.

És milyen szerencsés vagyok, mert egy ismerősömnek 21 évesen az édesapja halt meg. Nekem meg 49 évesen még mindkét szülőm él. Apukám régóta szívbeteg. Az ilyen betegségek sokszor azzal járnak, hogy az illető minden látszólagos előzmény nélkül örökre elalszik. Föl vagyok készülve arra, hogy bármelyik éjszaka fölhívhat anyukám sírva azzal, hogy apu éjjel rosszul lett, és rohanjak, ha még élve akarom látni.


Próbálj te is hozzászokni, hogy az ember halandó.

2022. márc. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Elég kellemetlen dolog, de sajnos, előbb-utóbb mindenki meghal, még te is.
2022. márc. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Tölts velük időt, amíg teheted, és ne aggódj előre olyamin amire semmi befolyásod nincs.
2022. márc. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%
Minden héten rí valaki ezen, beszélgessetek.
2022. márc. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Mindannyian meghalunk egyszer. Ez ilyen.

Ha neked a vallás segít, hajrá, bár a halál tényénél sokkal rosszabb dolgokat is át fogsz még élni, szóval talán inkább csak le kéne dobni a rád tapadt tojáshéjakat most már és lelkileg megerősödni kicsit...

2022. márc. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Halál állítólag nem természetes része az életnek. Hanem a bűn zsoldja a halál. Isten ajándéka örök élet Jézusban tehát a halál a bűn miatt van a testi halál. De aki hisz Jézusban feltamad vagy mi ezt tanultam
2022. márc. 20. 20:07
 10/23 anonim ***** válasza:
96%
9, oke, mivel magyarazod akkor, hogy gyerekek, csecsemok halnak meg? Ok milyen bunt kovettek el?
2022. márc. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!