Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ezért a pokolra jutok?

Ezért a pokolra jutok?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel tegnap megnéztük a passiot . Amikor azok a jelenetek szerepeltek hogy Jézust megostorozák akkor baratnöm sírt és elfordult én viszont élvezetell néztem és sajnáltam amikor vége lett.

Ezért a pokolra kerülök?

Vagy esetleg szadista vagyok?



2022. máj. 9. 19:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem nézni filmekben az ostorozós jeleneteket, de a passió nekem is sok volt.

Ha csak filmekben élvezed nézni, meg olyanokat ostoroznál te magad, akik élvezik, és csak annyira, amennyire élvezik, akkor nem jutsz pokolra. Ha olyan embert ostoroznál, aki nem élvezi, vagy durvábban, mint ahogy élvezi, pokolra jutsz.

2022. máj. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy véletlen BDSM rajongó?
2022. máj. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Hát mindenesetre beteg vagy, az tuti.
2022. máj. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha Téged ostoroznának meg így, azt is élveznéd ?
2022. máj. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#2

Azt sem tudom mi az a bdsm.

2022. máj. 9. 20:29
 6/15 anonim ***** válasza:

Minden ilyesmi arra jó, hogy jobban megismerje magad.

Őszintén figyeld-vizsgáld ilyenkor (és máskor is) az érzéseidet, a benned megjelenő vágyakat, gondolatokat.

Mindenkiben van mindenből, és nem szabad ész nélkül a vágyainknak, de helyes megismerni, és tisztában lenni velük.

Lehet orvosi hideg kíváncsiság, áhítat, szadista vágy, stb.

Nyilván azokat a vágyakat amik más embereknek szenvedést okozhatnak azt nem szabad felszínre hozni, maximum csak fejben-képzeletben körüljárni, és kiüresíteni.

Nem kell szégyenkezned a benned megjelenő vágyakért-gondolatokért, de az már a te felelősséged, hogy semmi olyat ne táplálj, ami másoknak káros.

2022. máj. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#5 szadomazo stb
2022. máj. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azt már észre vetem hogy nincsbenem nagyon empátia vagy sokal kevesebb mint másokban.
2022. máj. 9. 21:22
 9/15 anonim ***** válasza:
33%

Testvérem...

Nincs pokol!!

A pokol elmélete is teljesen istenkáromló, nevetséges, istentelen, emberi elgondolás.


Majd megtanulod akit kell

2022. máj. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%

Nézd, én keresztény vagyok, de a Passió rám sem volt akkora hatással, ahogy ezt sokan leírják. Egy keresztrefeszítést nézünk végig, vannak forrásaink arról, hogy ez hogy történt a Római Birodalomban. Aki ezt nem ismeri, annak ez nem meglepő. Az alkatkérdés, hogy ha a képedbe tolják, akkor hogy bírod.

A Passióból csak a lényeg hiányzik, egy apró plusz: a teológia.

2022. máj. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!