Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ez istenkáromlásnak számít?...

Ez istenkáromlásnak számít? 1:10-től nézzétek

Figyelt kérdés

[link]


Nem mondott semmi rosszat abban a pillanatban Istenről, de amilyen hangnemben énekel az hagy némi kívánni valót maga után. Vagy csak én magyarázom bele?



2022. máj. 17. 19:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Kérlek ne nézzétek hülyének egy kényszerbeteg és pánikbeteg (vallási) vagyok és ezt a zenét elkezdtem gondolatban énekelni és nem tudom eldönteni hogy a betegségem miatt gondolom hogy istenkáromlás vagy tényleg az
2022. máj. 17. 19:21
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Nekem se jön át. Úgy rossz, ahogy van...
2022. máj. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A hitéről rappelt mi rossz van benne? Ez egy népszerű módszer sok keresztény körében főleg a nyugati szinesbőrű kulturkörben. Láttam már fiatalokat londoni anglikán templomban rappelni. Kicsit olyan mint egy vallásos versírás csakhát aláénekelnek.

Keress rá nyugodtan "gospel rap" egész különlegesek is találsz l.

2022. máj. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Szerintem nem egy profi énekes, vagy legalábbis van mit fejlődnie. Ha dolgozott a dalon, és előadta, akkor nem hiszem hogy az istenkáromlás lenne a célja, egyszerűen nem tudta átadni az üzenetet rendesen.
2022. máj. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!