Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hívő keresztyén fiatalok, ti...

Hívő keresztyén fiatalok, ti hol találtátok meg a párotokat?

Figyelt kérdés

Meddig jártatok együtt mire összeházasodtatok?

Megvolt köztetek a kémia vagy hit alapján választottatok?

Hány évesek voltatok, amikor megismertétek egymást/összeházasodtatok?



2022. máj. 22. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
28%

Hat legyen már eszed... hit alapján aztan biztos nagyon boldog leszel. ..


És eszedbe ne jusson szex előtt házasodni

2022. máj. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Még nem találtam meg.
2022. máj. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Sehol, egyedülálló vagyok.
2022. máj. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Az Onlyfanson.
2022. máj. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Prókátor ***** válasza:
52%
Egy átlagos társkereső oldalon találtunk egymásra. Az viszont szinte véletlen volt, hogy ugyan ahhoz a felekezethez tartozunk. Én 33 voltam, ő 25. Hamar testivé is vált a kapcsolatunk, amit ma is bánok. 2 évvel később összeköltöztünk, és több mint 8 évvel a megismerkedésünk után házasodunk össze, de nem kényszerből! Ez a másik, amit nagyon sajnálok, mivel az esküvőnket minimalistának is alig lehetett nevezni, de ugyan azt már sok évvel korábban is megtehettük volna (mellékesen, nem sokkal az összeköltözés után próbáltuk is, de akadályokba ütközünk)
2022. máj. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
Sehol. Egyébként mi számít fiatalnak? Attól félek, hogy én már nem is vagyok az.
2022. máj. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
Börtönben
2022. máj. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Gyülekezetben ismerkedtünk meg, de nem egészen a szokványos módon. Isten kijelentette, hogy ki lesz a társam. Soha sem beszélgettem vele előtte kettesben. Az első alkalommal, amikor leültem vele beszélgetni, megkértem a kezét. Ő mit sem sejtett akkor még az egészről. Ezután találkozgattunk, hogy kicsit jobban megismerjük egymást. Pár hónappal később mondott csak igent. Kb. 1 évig voltunk jegyesek, 25-26 évesen házasodtunk össze. Amikor megkértem a kezét, a részemről nem volt meg a szexuális vonzalom. Csak később, a jegyességünk alatt alakult ki. Küzdelmes volt ilyen szempontból a jegyességünk, de nem feküdtünk le egymással, csak a nászéjszakán.
2022. máj. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

8

Hát ez borzasztó...

2022. máj. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
8-as ez egy "gyönyörű szerelmes" regény az 1700-as évekből, gratula.
2022. máj. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!