Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Bűnös ember vagy? Szükséged...

Bűnös ember vagy? Szükséged van Isten kegyelmére Jézusra hogy ne juss pokolra halál után? Megtartod parancsait? Ha nem örök gyötrelem halál utan

Figyelt kérdés
2022. máj. 28. 12:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ez butaság. Nem tudsz megfogni épeszű embert ilyen vallásos süketeléssel...
2022. máj. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
20%

Igen, bűnös ember vagyok. Meg te is kérdező, meg mindenki más is (eredendő bűn).

Viszont úgy érzem én nem vagyok érintett a 7 főbűnben. A bujaságnál rezeg a léc, de igazából mértékletes és hálás vagyok. Megadom a módját, és tisztelem embertársaimat.


Igaz h bűnös, de kimondottan jó ember is vagyok.

2022. máj. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ezzel a szöveggel a legnagyobb gond az, hogy előbb utóbb előjöttök a szektátokkal, hogy mindenképp be kell oda lépnie az illetőnek, hogy ne kárhozzon el, jah és a fizetése nagy részét is "természetesen" le kell adnia adományként a szektának, hogy megfeleljen Istennek. Engem már több szektás is leszólított, mindről kiderült előbb utóbb, hogy pénzt akar kicsalni tőlem.
2022. máj. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%

"Ha nem örök gyötrelem halál utan" - na, ezzel aztán ekdvet csinálsz a vallásossághoz!

Egyébként pedig Isten irgalmas, a bűnt el tudja törölni, ha az ember szívből bánja.

2022. máj. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
hát akkor sok sikert 613 mozesi törvény plusz jézus yahushua páskája shabbatja yomkippurja purimja micvája körülmtélése bemeritkezése stb stb ember legyen a talpán aki eennyi mindent betart
2022. máj. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%

Vannak kisebb bűneim, de már kimagyaráztam őket és megbocsátottam magamnak.

Ami viszont nem árt senkinek, számomra sosem lesz bűn.

2022. máj. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem, melyik is a hét főbűn, azt írja, hogy: 1. A kevélység.

2. A fösvénység.

3. A bujaság.

4. Az irigység.

5. A torkosság.

6. A harag.

7. A jóra való restség.

Hát ebből nálam legfeljebb a torkosság meg a restség van meg, de ki a tökömnek ártok ezzel? Aki emiatt pokolra küld, azzal amúgy se szívesen lógnék :D Egyébként érdekes, hogy még a gyilkosság sincs a fő bűnök között, gondolom, zavarja a papokat, hogy akkor bele kéne írni a pedofíliát is...

2022. máj. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
a gyilkosság egy bűntett, amit ezen bűnök táplálnak (pl. harag, vagy akár irigység, néha bujaság).
2022. máj. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
26%
A főbűn nem azért FŐ mert súlyos vétek. Inkább jellemhibák, amiket ha az ember nem tart kordában akkor könnyen válik súlyos vétkek elkövetőjévé.
2022. máj. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
37%
Kérdező, téged euganikálni kéne a saját érdekedben!
2022. máj. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!