Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Rendszeresen szoktam a Sátánró...

Rendszeresen szoktam a Sátánról vagy a sátánizmussal kapcsolatban álmodni. Ébren is sokszor okkult véletlen jeleket látok. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Pont ma reggelre is álmodtam sátánistákról.

Pár napja pl rejtélyes spam hirdetők írtak rám, és a link amit küldtek tartalmazta a 666 számot stb

Ehhez hasonló véletlenek illetve álmok is már több tucatszor előfordulnak velem az elmúlt kb 2-3 év óta rendszeresen.


Ezek mit jelenthetnek?

Ért valaki az okkultizmushoz vagy démonológiához? Illetve van itt sátánista?



2022. máj. 31. 09:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sátánista körök a környékeden rajtad keresztül próbálnak démoni hatásokat érvényesíteni a létsíkunkon. De nagy szerencsédre pont ilyenek elleni védekezésre alkalmas termékeket forgalmazok. Keress meg. (Csak vicc)
2022. máj. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy nem tudod mi az a sátánizmus.
2022. máj. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#2


Akkor magyarázd el neked te, hogy mi. Ha már a annyira tudod.

2022. máj. 31. 16:10
 4/11 A kérdező kommentje:
*nekem
2022. máj. 31. 16:11
 5/11 anonim ***** válasza:

Magyarázzák azok, akik ebben jártasabbak:


https://www.youtube.com/watch?v=k1awh9Peni0&t=9s


https://www.youtube.com/watch?v=Ic83XKNpX54


https://www.youtube.com/watch?v=pcYiovGEfJ0&t=8s


A sátánizmus lényegében az önzés spirituális kifejeződése. A keresztény egyház húzta rá sokmindenre, hogy elítélhesse, ráadásul azt a formáját amit ma vízionálunk kecskefejekkel meg pentagrammákkal, csak a 80-as években érte el egy metálbandának köszönhetően:D

A 666-os szám is a kereszténységből ered, szóval ha jelentést tulajdonítasz ennek a számnak, akkor tulajdonképpen te a keresztény dogmákat követed, vagy épp direkt a keresztény dogmáknak akarsz ellentmondani, ami meg leginkább egy anti-keresztény felfogás (nem ateista, hisz az bárminemű istenség létét tagadja, hanem kimondottan a kereszténységbe való belekötsté jelenti) ami hát akárhogy is nézzük, még mindig a keresztény alapokon nyugszik, nem pedig önálló vallás, mint ahogy a sátánizmust emlegetik.

Hiszen hogy tisztelhetnél valamit, amiről kijelented, hogy a kereszétnyIsten teremtett anélkül, hogy a keresztény Istenben nem hinnél? Ha meg hiszel benne... akkor te bizony keresztény vagy:D

2022. máj. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5


Akiket sátánista néven emlegetnek azok valójában ateisták (pl Lavey = Lévi).

A sátánizmust olyan értelemben gondolom, hogy elismeri a zsidók által gyűlölt Sátán létezését (tehát nem ateista).


Viszont azt tegyük hozzá, hogy létezni létezik, de attól hogy ír róla a Biblia még nem jelenti azt, hogy minden igaz is amit a Biblia ír vele kapcsolatban. Mivel a zsidók kényük-kedvük szerint azt hazudtak bele a Bibliába amit csak akartak.

2022. máj. 31. 17:16
 7/11 anonim ***** válasza:
42%

Noigen. A szövegedben ott a lényeg:"A sátánizmust olyan értelembne ogndolom".


Igazából ez a legnagyobb vívmánya a sátánizmusnak. Mindneki úgy értelmezi ahogy akarja, mert nincs semmi konkrétum lefektetve sehol:D

Innentől kezdve viszont alig akad két sátánista, aki ugyanarra gondolna...

2022. máj. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16%
Hogy gyógyszeres kezelésre szorulsz.
2022. máj. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8


A drogok nem segítenek. Ha bedrogozza valaki magát az csak menekülés, de nem megoldás.

2022. jún. 1. 12:55
 10/11 Nice85 ***** válasza:

Azt jelenti túl sokat és túl felszíneset olvasol ebben a témában... és ki vagy éhezve arra, hogy valami különleges történjen veled... pedig az nagyon ritka... gondolom elég unalmas az életed, vagy valamiért rossznak érzed és keresed a spirituális fogódzókat, mankókat... De aki tényleg a sátánizmus utját választja, az nem a fordított kereszt, fordított pentagram, vagy a 666os szám miatt teszi... ezt tényleg a keresztények találták ki, akik azt akarják, hogy a lázadás legyen a sátánizmus jellemzője mások szemében, az unatkozó tinik, akik amugy is lázadnak meg beveszik ezt... de a sátánizmus inkább egy megvilágosodásrol szól, mint lázadásrol... az pedig hogy a 666os számmal álmodsz, a tudatalattid játéka veled, ha sokat látsz valamit, az agyad a pihenő fázisban előhozza neked...ez bármire igaz, amivel sokat foglalkozik az agyad... Ha éjjel nappal a Bibliát olvasnád, azt hozná elő...

Mondok egy érdekeset, egyik alkalommal, mikor korházban jártam, és sorszámot kellett huznom, 666ost dobott ki a gép... estem volna hasra tőle? Jót nevettem, és ennyi... "ezt dobta a gép", ahogyan az agyad is most épp ezt dobta...

2022. jún. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!