Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Én a Sátánban hiszek. Van...

Én a Sátánban hiszek. Van ehhez bármilyen hozzáfűznivalód?

Figyelt kérdés

2022. jún. 22. 13:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
73%
Én konkrétan lesz@rom. Mindenki abban hisz, amiben akar.
2022. jún. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
67%
Egyáltalán nem izgat, hogy miben hisz egy random ütődött.
2022. jún. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
35%

Bírom Sátánt a keresztény mítoszban.


A lázadó angyalfejedelem, aki az önmegvalósítás útjára lépett ahelyett, hogy az öregember minden parancsát teljesítse, és agymosott rabszolga legyen...


Ez egy a Lucifer egy teljesen normális, vagány srác volt. Bejön a stílusa.

2022. jún. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
74%
A Sátán egy másik létforma. A bukott angyalok a világmindenség hajnalán végleges állapotba kerültek. Mi még nem.
2022. jún. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
60%
Ha az igazság pártján állnál, akkor azt hinnéd el, amit alá lehet támasztani bizonyítékokkal. Te egy mese pártján állsz.
2022. jún. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
79%

#6


Én nem hiszek a kereszténységben, így Sátánban sem. Számomra a kereszténység mítosz. De abban a mítoszban Sátán szimpatikusabb karakter, mint Isten. Nézz utána, hogy hány embert ölt meg a Bibliában Isten, és mennyit Sátán. Istennel ilyen milliós szám jött ki, míg Sátánnál 10 halott, de azt is Isten provokálta ki, és te egy ilyen Istent imádsz. Nem én vagyok a szerencsétlen birka, aminek te neveztél engem, hanem te. ;-)


#4 voltam

2022. jún. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
86%

"sőt, szerintem pont jó helyre kerültök"


Tipikus kárörvendő keresztény vagy... csak aztán nehogy azt történjen, hogy a pokol kénköves tüzén égj el, a saját vallásod poklában.

2022. jún. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
31%
hiába hiszel a sátánba akkor is Isten országába kerulsz a második halál után.mondj egy pár dolgot amivel azonosultál a sátánnal?....Na látod.azért mert hisz benne nem biztos h pokolra jut azy ilyen szerencsétleneket mint a kérdező Isten is sajnálja és csak annyit mond rá hogy ehj fiam
2022. jún. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
82%

#11


Azt hiszem tudom már ki vagy te. Te az a Kérdező vagy, aki a pokollal, meg a Sügüle Jenővel kapcsolatos kérdéseket írt már ki, és volt már vagy 15 profilja.


Neked bérelt helyed van a pokolban, mert rosszindulatú ember vagy. A mentális betegséged ellenére is. Hiába mutattad az orvosi papírodat, nem hat meg.


Mész a pokolba halálos után.

2022. jún. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
57%

*Mész a pokolban a halálod után.


Lehet én is odakerülök, ha meghaltam, de én haverodni fogok a démonokkal, mert engem bírnak. :D

2022. jún. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!