Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Muszlimok, ti mit szoktatok...

Muszlimok, ti mit szoktatok csinálni szabadidőtökben? Bulizni járhattok?

Figyelt kérdés

Már régóta olvasgatok a vallásról és nagyon tetszik, hogy a muszlimok többsége (a keresztényekkel ellentétben) nagyon hithű emberek, és betartják a szabályokat és azok szerint is élnek.

Viszont ami érdekelne, nem unalmas néha?

Gondolok itt arra, hogy például maga az alkohol is tiltott. Tehát bulizni lehet egyáltalán így nektek? Vagy teljesen mást jelent egy party nektek? Mert ugye alapból nem is tudjátok milyen a mámorság érzése, így nincs mihez viszonyítani.

Ha például nem jártok bulizni, akkor mit csináltok helyette például pénteken vagy szombatonként este?

Persze most nem az alkoholra hegyezem ki a kérdést, hanem úgy an block mit csináltok szabadidőtökben?



2022. júl. 28. 12:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/129 anonim ***** válasza:
0%
Ez rád igaz meg azokra a keresztényekre akik automatikusan lepontozzák a muszlim hozzászólók válaszát. Most is van legalább 5-6 ember aki lepontozta Abdullah válaszát. Biztosan egyik sem keresztény :)
2022. júl. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/129 anonim ***** válasza:

Biztos lehet köztük keresztény, ahogy nem keresztény is. Ha egy keresztény ad hasonló választ, jellemzően azt is lepontozzák. Gondolod, hogy akkor pedig a muszlimok pontoznak le? Vagy esetleg olyan ateisták, akiknek ez már szélsőségesnek tűnik és "valláskárosultazni" szoktak.

De hogy megnyugodjon sötét lelked, én felpontoztam neki az ominózus választ. Nálam például a válasz számít és nem annak írója.

2022. júl. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/129 anonim ***** válasza:
0%
Igen, biztosan az ateisták és muszlimok pontoznak le mindig mindenkit :) De ne aggódj én nem pontozzak le téged. Annyit nem érsz hogy megnyomjam a piros gombot.
2022. júl. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/129 anonim ***** válasza:
59%

Köszönöm szépen mindenkinek aki szolidáris velem :)


Valószínű fiatalok pontoznak le ilyen válaszokat, akiknek még fontos a bulizás, partizás az életükben. De akármilyen világnézetűek is előbb-utóbb kikopik majd ez az életükből.


Csalódást kell okozzak nekik az Iszlám NEM az evilági élveztek habzsolására buzdít. Az Iszlám nem az a vallás ahol "mindent is" lehet... :D

(Ahogyan a kereszténység sem tudomásom szerint.)


Kérlek ne veszekedjetek.

2022. júl. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/129 anonim ***** válasza:

"Igen, biztosan az ateisták és muszlimok pontoznak le mindig mindenkit :)"

Látom nálad már a hazugság egy beteges hajlam. Sátáni lelkületed csak arra késztet, hogy rosszindulattal kiforgasd mások szavait és a gyűlöletet szítsd. Lehet azt hiszed, hogy ez a keresztényellenes hazudozás, rágalmazás valami nemes muszlim dolog, de én nem gondolom annak és szerintem a muszlimok többsége sem.

Mert egyébként azt írtam, hogy a lepontozók között biztos lehet keresztény is.


Amúgy az is hazugság, hogy ne pontoznál le, mert néha megnézem és látom, hogy igen, bár nem nagyon foglalkoztat a dolog, nem is szoktam ez ellen szólni, engem hidegen hagy, hogy ki mire pontoz.

2022. júl. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/129 anonim ***** válasza:
100%

"Látom nálad már a hazugság egy beteges hajlam. Sátáni lelkületed csak arra késztet, hogy rosszindulattal kiforgasd mások szavait és a gyűlöletet szítsd. "

Számára ezt jelenti a tolerancia, a Koránból ezt tanulta, hogy így kell tolerálni a más vallásúak vallását.

2022. júl. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/129 anonim ***** válasza:
94%

"Kérlek ne veszekedjetek."

Nem veszekszünk, csak leírjuk az igazságot.

2022. júl. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/129 anonim ***** válasza:
4%

"Látom nálad már a hazugság egy beteges hajlam. Sátáni lelkületed csak arra késztet, hogy rosszindulattal kiforgasd mások szavait és a gyűlöletet szítsd. Lehet azt hiszed, hogy ez a keresztényellenes hazudozás, rágalmazás valami nemes muszlim dolog, de én nem gondolom annak és szerintem a muszlimok többsége sem."


Érdekes megnyilvánulás egy kereszténytől annak tudatában hogy keresztények folytatnak iszlámellenes hazug gyűlöletkeltő propagandát globálisan. Ha megkérdeznénk a keresztényeket mi a problémájuk az iszlámmal, 95%-ban hazugság lenne a válasz, 5% pedig féligazság kiforgatva. Azt is megfigyeltem hogy amivel a keresztények rágalmazzák az iszlámot, az valójában mint keresztény tanítás.

2022. júl. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/129 anonim ***** válasza:
0%

"Számára ezt jelenti a tolerancia, a Koránból ezt tanulta, hogy így kell tolerálni a más vallásúak vallását."


Ha hazudsz akkor hazug vagy. Ezen nincs mit szépíteni. Nem tudok mást mondani. Szóval ettől még toleráns vagyok :)

2022. júl. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/129 anonim ***** válasza:
69%

Ők ketten most ezalatt a kérdés alatt miben hazudtak ??


A hazugság feltétele egyébként is a SZÁNDÉKOSSÁG.


Ha valaki tévedésben van attól még nem hazudik.

2022. júl. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!