Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Muszlimok, ti mit szoktatok...

Muszlimok, ti mit szoktatok csinálni szabadidőtökben? Bulizni járhattok?

Figyelt kérdés

Már régóta olvasgatok a vallásról és nagyon tetszik, hogy a muszlimok többsége (a keresztényekkel ellentétben) nagyon hithű emberek, és betartják a szabályokat és azok szerint is élnek.

Viszont ami érdekelne, nem unalmas néha?

Gondolok itt arra, hogy például maga az alkohol is tiltott. Tehát bulizni lehet egyáltalán így nektek? Vagy teljesen mást jelent egy party nektek? Mert ugye alapból nem is tudjátok milyen a mámorság érzése, így nincs mihez viszonyítani.

Ha például nem jártok bulizni, akkor mit csináltok helyette például pénteken vagy szombatonként este?

Persze most nem az alkoholra hegyezem ki a kérdést, hanem úgy an block mit csináltok szabadidőtökben?



2022. júl. 28. 12:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/129 anonim ***** válasza:
0%
A négypipás keresztény válaszoló folyamatosan hazudozik az iszlámról. Meg úgy általában a keresztényeknél ez nagyon gyakran előfordul. Most abból indult hogy lepontozták a válaszodat én pedig erre írtam hogy keresztényeknél ez általános mert az ilyen vitákban lepontoznak minket.
2022. júl. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/129 anonim ***** válasza:
81%

Nincs arra bizonyítékunk hogy ők ketten kit hogyan pontoznak.


Nem lehet egy vallási közösséget kollektívan negatívnak beállítani, megbélyegezni, azért mert egyesek nem megfelelően viselkednek közölük.

2022. júl. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/129 anonim ***** válasza:

Ez már kész röhej... Lehet abban hazudtam, hogy nem járok bulizni és nem is szeretek ilyen helyre járni (se inni), mert mást nem nagyon állítottam a kérdés alatt. :D

Vagy lehet abban hazudtam, hogy felpontoztam Abdullah válaszát, közben pedig mind az 5-6 lepontozó én voltam :D

2022. júl. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/129 anonim ***** válasza:
0%

Ő maga mondta hogy engem folyamatosan lepontoz. A te válaszaidat is előszeretettel pontozzák le. Azt mondja ő nem, amit én nem hiszek. Csak ennél a kérdésnél hatan heten pontozták le a válaszaidat.


A keresztények pedig folyamatosan hazudoznak az iszlámról. Nyilván nem mind de nagyon általános, feltűnő jelenség, az átlag kereszténytől a vallási vezetőkig minden szinten.

2022. júl. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/129 anonim ***** válasza:
100%

#34

Te elmehetnél Orbán új politikai tanácsadójának, úgy is most hagyta ott egy. Úgy tudod az ellenségképet gyártani a szavak hazug csavarásával és tények elferdítésével, mint senki más a világon, legfeljebb atyád, a sátán. Még jó pénzt is kapnál érte, amit felhasználhatnál alantas ügyedhez.

2022. júl. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/129 anonim ***** válasza:
4%
Orbán vezéred is hozzád hasonlóan azt hangoztatja milyen jó keresztény, közben pedig hazudozik az iszlámról és iszlámellenes gyülöletkeltő politikát folytat. Keresztény értékekről papol a muszlim menekülteket pedig szándékosan éhezteti. Szóval meg is van kinek az atya a sátán. Biztosan jól kijönnétek egymással.
2022. júl. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/129 anonim ***** válasza:
95%

"Ők ketten most ezalatt a kérdés alatt miben hazudtak ??"


Például ebben:

"Érdekes megnyilvánulás egy kereszténytől annak tudatában hogy keresztények folytatnak iszlámellenes hazug gyűlöletkeltő propagandát globálisan."


Ő maga folytat folyamatosan keresztényellenes hazug propagandát itt a gyakorin, folyamatosan ócsárolja, vegzálja, hazugnak nevezi a keresztényeket. De szemrebbenés nélkül behazudja, hogy a keresztények csinálják ugyanezt, ő maga nem.

Biztosan csinálja néhány keresztény is (ha ilyenek a muszlimok mint ez a másfélpipás félnótás, akkor meg is értem őket). Csak extra undorító ezt egy olyan szájából hallani, aki maga is pontosan ugyanezt csinálja. Érted, Abdullah? Kettős mérce: neki szabad, másoknak nem.



"Ha hazudsz akkor hazug vagy. Ezen nincs mit szépíteni. Nem tudok mást mondani. Szóval ettől még toleráns vagyok :)"

Na ha ezt jelenti muszlméknál a tolerancia, akkor nem kell ide egy szál muszlim se ebbe az országba, nem kell a vallásotok, nem kell a "toleranciátok", teljesen jól megvagyunk nélküle is. Húzhatsz haza toeleránskodni oda, ahonnan jöttél, nincs rád ebben az országban szükség. Meg egyetlen másik olyan álmuszlim bazári majomra sem, mint amilyen te vagy.

2022. júl. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/129 anonim ***** válasza:

"A te válaszaidat is előszeretettel pontozzák le"


Ez is hazugság. Nézd csak meg a mai vagy tegnapi kérdéseket, amelyekhez hozzászólt, sokkal több felpontozást kapott, mint lepontozást. Tudod miért? Mert te nem voltál ott, és nem mérgezted meg a légkört a fene nagy toleranciáddal. Szerintem menj és ülj vissza szépen az iskolapadba, és tanuld meg hogy mi az a tolerancia, mert láthatóan a szikrája sincs meg benned, hiába hencegsz itt vele.

2022. júl. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/129 anonim ***** válasza:
4%

"Ő maga folytat folyamatosan keresztényellenes hazug propagandát itt a gyakorin, folyamatosan ócsárolja, vegzálja, hazugnak nevezi a keresztényeket. De szemrebbenés nélkül behazudja, hogy a keresztények csinálják ugyanezt, ő maga nem."


Látod erről beszélek. Hazug vagy. Én a Biblia és a keresztény tanítás alapján kritizálom a keresztény vallást, míg a keresztények hazugságok alapján kritizálják az iszlámot. Fel tudod fogni a különbséget?



"Biztosan csinálja néhány keresztény is (ha ilyenek a muszlimok mint ez a másfélpipás félnótás, akkor meg is értem őket). Csak extra undorító ezt egy olyan szájából hallani, aki maga is pontosan ugyanezt csinálja. Érted, Abdullah? Kettős mérce: neki szabad, másoknak nem."


Ne fáradj. Abdullah tudja hogy én nem hazudok és azt is tudja hogy keresztények hazudoznak az iszlámról.



"Na ha ezt jelenti muszlméknál a tolerancia, akkor nem kell ide egy szál muszlim se ebbe az országba, nem kell a vallásotok, nem kell a "toleranciátok", teljesen jól megvagyunk nélküle is."


Na igen, mindig van valami kamu indok hogy miért kell utálni a muszlimokat. Eddig az volt hogy a muszlimok terroristák és gyilkolják a keresztényeket olyan iszlamista terrorszervezetekre hivatkozva amiket maguk a keresztények hoztak létre, most meg a az van hogy szerinted a muszlimok hazudnak ezért ne jöjjenek ide, közben meg Magyarországon megy hazug iszlámellenes propaganda. Szépen bemutattad mi a probléma a keresztényekkel.



"Húzhatsz haza toeleránskodni oda, ahonnan jöttél, nincs rád ebben az országban szükség. Meg egyetlen másik olyan álmuszlim bazári majomra sem, mint amilyen te vagy."


Milyen kedves :) Hogy is mondjátok? A kereszténység a szeretet vallása igaz? :) Ha tetszik ha nem vannak magyar muszlimok akiknek Magyarország a hazája és nem te fogod megmondani ki hova menjen.

2022. júl. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/129 anonim ***** válasza:
91%

A gimnáziumban volt egy keresztény osztálytársam, akinek a vallása tiltotta a táncot, a versenyszerű sportot, a nem-szakrális zenét és a színházba járást, a dohányzást, a szeszes italt, ill. nőknél a sminket. A miniszoknya divat idején is kötelező volt - magán társaságban is - a térdet teljesen takaró szoknya.

Tehát ezek egyáltalán nem csak a muszlimokra jellemzőek.

Továbbá több indiai ismerősöm mondta, hogy ő sem ihat szeszes italt, pedig nem muszlim.

2022. júl. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!