Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Muszlimok, ti mit szoktatok...

Muszlimok, ti mit szoktatok csinálni szabadidőtökben? Bulizni járhattok?

Figyelt kérdés

Már régóta olvasgatok a vallásról és nagyon tetszik, hogy a muszlimok többsége (a keresztényekkel ellentétben) nagyon hithű emberek, és betartják a szabályokat és azok szerint is élnek.

Viszont ami érdekelne, nem unalmas néha?

Gondolok itt arra, hogy például maga az alkohol is tiltott. Tehát bulizni lehet egyáltalán így nektek? Vagy teljesen mást jelent egy party nektek? Mert ugye alapból nem is tudjátok milyen a mámorság érzése, így nincs mihez viszonyítani.

Ha például nem jártok bulizni, akkor mit csináltok helyette például pénteken vagy szombatonként este?

Persze most nem az alkoholra hegyezem ki a kérdést, hanem úgy an block mit csináltok szabadidőtökben?



2022. júl. 28. 12:30
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/129 anonim ***** válasza:
0%

"1991-ben az Irak elleni Sivatagi Vihar hadműveletben szaúdi és egyiptomi csapatok is részt vettek."


Azért mert ezeknek az országoknak az élén az USA pincsikutyái ülnek.



"Ez ugyanolyan hozzállás hogy xy etnikum közül mindenki ugyanolyan..lopnak, hazudnak stb.

Ez stigmatizálás, és ez gyűlöletet kelt."


Továbbra sem állítom hogy minden keresztény ilyen.



"Nem gondolod hogy Ferenc pápa kiállt a szíriai menekültek ügyében az például dicséretes dolog ?"


Ő ezt mondja de a beosztottjai mást mondanak. Ezért sem tartom őszintének. Nézd meg mit mondott Márfi Gyula érsek a menekültekről. A pápa beosztottja hogy mondhatnak teljesen mást mint ő? Konkrétan közösség ellen úszítás amit tett.

2022. júl. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/129 anonim ***** válasza:
95%

"A mellékelt ábra pont azt mutatja hogy csak azért lett Abdullah lepontozva mert muszlim."

Miulyen mellékelt ábra? Az általam beidézett két kérdés például? Már azt sem tudod, mit hazudj össze, kezdesz bekavarodni a hazugságaidba.


"Én csak sembesítelek titeket keresztényeket az igazsággal"

Ezt a hülye elcsépelt átlátszó hazugságot meg már igazán elfejethetnéd, kezd nagyon uncsi lenni. Te azért jössz ide, hogy ki tudd tölteni a mérgedet ismeretleneken, meg farokméregetésre tudd használni az iszlám vallást. Ennek semmi köze semmiféle igazsághoz. Ez nem igazság, hanem a te saját kis kicsinyes személyes bosszúhadjáratod a keresztények ellen.

2022. júl. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/129 anonim ***** válasza:
9%

"bíróság elé juttatja

egy 20 évvel ezelőtti botrányról beszélsz"


Mi bajod van? Te azt hiszed egy ilyen eset történt? Hazudni próbálsz vagy ennyire fogalmad sincs erről? Országonként sok ezer pedofil ügyben érintett az egyház és ez is csak a jéghegy csúcsa mert sok eset máig nem derült ki. Szerinted hány papot ítéltek el emiatt?

2022. júl. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/129 anonim ***** válasza:
67%

"Azért mert ezeknek az országoknak az élén az USA pincsikutyái ülnek"


Lehetséges. De azért felhívom a figyelmedet hogy az OPEC mennyire oroszbarát árpolitikát folytat jelenleg is.

Az olajkartell gyakorlatilag Oroszország mellett áll, Amerikával szemben. Egyszerűen nem hajlandóak több olajat szivattyúzni, emiatt az Egyesült Államokban a csillagos egekben van a benzin ára.

Ez azért is ciki, mert ott MINDENKI AUTÓVAL JÁR, tömegközlekedés alig van.


Az OPEC vezető államai Szaúd-Arábia és öbölmenti szövetségesei.


Jelenleg Erdogan elnök Úr, sokkal inkább van az USA mellett mint Szaúd Arábia. Persze lehet mindez kényszerűségből történik.


A pápa nem parancsolhat akármit a "beosztottjainak" mert végső soron ő is egy választott tisztségviselő. Akit a "beosztottjai" választottak meg.


Mindegy lényeg hogy ne gyűlölködjünk, örüljünk ha valaki megértő és ne gyártsunk ellenségeket magunknak.

2022. júl. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/129 anonim ***** válasza:
7%

"Az olajkartell gyakorlatilag Oroszország mellett áll, Amerikával szemben. Egyszerűen nem hajlandóak több olajat szivattyúzni, emiatt az Egyesült Államokban a csillagos egekben van a benzin ára."


Az USA-t nem érdekli mennyi az olaj ára. Csak az érdekli hogy dollárban történjen az olajkereskedelem. Az öböl menti országok mind dollárban kereskednek mert az USA csatlósai. Egyedül Törökország mondta azt hogy rubelben és lirában fog kereskedni az oroszokkal.



"Az OPEC vezető államai Szaúd-Arábia és öbölmenti szövetségesei."


Ezek mind az USA pincsikutyái.



"Jelenleg Erdogan elnök Úr, sokkal inkább van az USA mellett mint Szaúd Arábia. Persze lehet mindez kényszerűségből történik."


Ezt mégis honnan vetted? :) A 2016-os pucskisértel mögött is az USA volt.



"A pápa nem parancsolhat akármit a "beosztottjainak" mert végső soron ő is egy választott tisztségviselő. Akit a "beosztottjai" választottak meg. "


Nem parancsolat? Nem a pápa Isten földi helytartója a keresztények szerint? A beosztottjai azt csinálhatnak amit akarnak?

2022. júl. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/129 anonim ***** válasza:
54%

"Ezt mégis honnan vetted? :) A 2016-os pucskisértel mögött is az USA volt."


Ezt onnan vettem Testvérem, hogy lezárta az orosz Fekete-tengeri flotta előtt a Boszporuszt, megszavazta Svédország és Finnország csatlakozását a NATO-ba. Ez mind Amerika érdekeit szolgálja.


De én nem ítélem el Erdogan urat ezért, mert bizonyára a török nép érdekei is ezt kívánják, ezért teszi azt amit tesz.


Szaúd Arábia a magas olajárak fenttartásával egyértelműen segíti Oroszországot, az olajembargó kevésbé fáj nekik, nekünk EU tagoknak és Amerikának viszont annaál inkább fájdalmas.


Jelenleg az OPEC+ van életben Testvérem vagyis OPEC + Ororszország. Már évek óta közeledtek egymáshoz... Amerika ellenében.


" A beosztottjai azt csinálhatnak amit akarnak?"


Úgy tudom jelentős mozgásterük van igen. Főleg a bíborosoknak.

2022. júl. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/129 anonim ***** válasza:
54%
Erdogan félti a török népet és Törökország érdekeit Oroszországtól. Én azt gondolom érthető amit tesz. Közelednie kell hagyományos NATO szövetségeseihez amelyek vezető állama az Egyesült Államok.
2022. júl. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/129 anonim ***** válasza:
0%

"Ezt onnan vettem Testvérem, hogy lezárta az orosz Fekete-tengeri flotta előtt a Boszporuszt, megszavazta Svédország és Finnország csatlakozását a NATO-ba. Ez mind Amerika érdekeit szolgálja."


Abdullah testvérem jobban be kell ásnod magad hogy átlásd. Törökország semleges az orosz ukrán konfliktusan. Mindkét fél irányába tesz engedményeket és korlátozásokat úgy hogy azok egyensúlyban legyenek. Nem csak az orosz hadihajók előtt zárta le a Boszporuszt hanem ukrán hadihajok előtt is. Egyébként jelenleg Erdogan az aki a legtöbbet tesz azért hogy békét kössenek. Folyamatosan közvetít a két fél között és próbálja rábírni őket a békére, ellenben Európa szinte teljesen beállt Ukrjana mögé. Svédország és Finnország csatlakozását még nem szavazta meg. Akkor szavazza meg ha teljesítik amiket ígértek, pédául hogy nem támogatják többet a kurd terroristákat.



"Szaúd Arábia a magas olajárak fenttartásával egyértelműen segíti Oroszországot, az olajembargó kevésbé fáj nekik, nekünk EU tagoknak és Amerikának viszont annaál inkább fájdalmas."


Az USA egy elhúzódó háborút akar és valószínüleg ezért engedi a magas árakat de ahogy mondtam őket nem ez éredekli elsősorban.



"Erdogan félti a török népet és Törökország érdekeit Oroszországtól. Én azt gondolom érthető amit tesz. Közelednie kell hagyományos NATO szövetségeseihez amelyek vezető állama az Egyesült Államok."


Éppen ellenkezőleg. Ahogy mondtam próbálom minél inkább követni Törökországot mert őket tekintem az egyetlen fügetlen muszlim államnak. Törökország egyáltalán nem fél az orszoktól és úgy gondolja és én is hogy az USA ellenségként kezeli Törökországot csak mert muszlimok. Nemrég 4-5 amerikai katonai bázis épült Görögországban a törökök ellen. Az USA nem ad el fegyvereket Törökországnak miközben papíron szövetségesek. Törökország ezért kihaszálja az USA és Oroszország ellentétét és Oroszország felé közelít ami jól jön az oroszoknak is mert kell a szövetséges.

2022. júl. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/129 anonim ***** válasza:
Te valami álomvilágban élsz. :)
2022. júl. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/129 anonim ***** válasza:
70%

Rendben. Én tiszteletben tartom politikai nézeteidet. És én nem is akarok igazságot tenni a Közel-keleti országok között. Függetlenül szemlélem a dolgokat.


De ezek az emberek akik itt fórumoznak, nem tehetnek semmiről sem ami a világpolitikában történik.

Ne bélyegezd őket elvből hazugnak, ha megsértenek nem leszel kevesebb ha csendben eltűröd.


Értsd meg valaki hazudik közölük, valaki csak nem ért valamit, valaki jóindulatú.


Ugyanolyan emberek mint bárki más, van közöttük sokféle, hihetetlen hogy ilyeneket kell mondanom amikor magyarok vagyunk mindannyian...

Másban hisznek és a tolerancia azt is jelenti hogy NEM AKAROD ŐKET MEGGYŐZNI a saját igazadról.

2022. júl. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!