Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Én nem hiszek istenben, csak...

Én nem hiszek istenben, csak a Sátánban és büszke vagyok rá. Ki hogy van vele?

Figyelt kérdés
Szerintem elég egyértelmű, hogy a biblia is egy kamu dolog, amit valaki kitalált. Az is elég szánalmas, hogy a keresztény egyház elítéli a Sátánt, közben meg isten volt az, aki száműzte őt a föld alá ok nélkül. Ahogyan Lucifert is, aki amúgy a fényhozó angyal volt. De ha már alapul veszitek a bibliátokat, akkor magyarazzátok már el, hogy isten miért is súlytotta nem egyszer árvízzel, tűzvésszel, betegségekkel az embereket? Akkor az nem volt gonosz cselekedet tőle? Ez mind mind csak kamu, közben meg a papok erőszakolják a gyerekeket a templomokban, a világban káosz van, háborúk, éhezés stb, arra is kíváncsi lennék, hogy amikor valaki annyira imádkozik istenhez hogy ne haljon meg a gyereke például, de mégis meghal akkor mi van...isten csak elvenni tud, a Sátán a jó igazából, ő tényleg meghallgat és segít.
2022. júl. 29. 15:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
83%

Ha úgysem hiszel istenben, akkor minek vergődsz rajta, hogy állítólag milyen szörnyűségeket tett? Ha nem létezik, akkor hogyan tette?


Ha a Sátán a jó és az istenke a rossz, akkor te gyakorlatilag csak a nevüket cserélted fel magadnak, minden maradt ugyanaz.

2022. júl. 30. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Drakula ***** válasza:
100%

Osztom a 20-as véleményét.

Még ha nem is hiszel az iszlámban, honnan tudod hogy a sátán nem olyan gonosz?

2022. júl. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!