Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az iszlám szerinti kamattilalo...

Az iszlám szerinti kamattilalom jó vagy rossz?

Figyelt kérdés
Gazdasági és erkölcsi szempontból kérdezem.

2022. aug. 3. 11:03
 341/348 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy Lengyelország és Csehország környező ország, de mondjuk Olaszország és Németország már nem. :D

Amúgy a szlovénok is Euróban fizetnek, a szlovákok és osztrákok is, a horvátok pedig most állnak át euróra.


Vagy annyire hülye vagy, hogy már a földrajzot se ismered. De szedj elő egy térképet bátran. Barom...

2022. szept. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 342/348 anonim ***** válasza:
0%

Lengyelország és Csehország környező ország mert egy régióba tartoznak Magyarországgal te értelmi fogyatékos, Olaszország viszont teljesen más kategória. Azokban az országokban amiket felsoroltam nincs euró, sokkal alacsonyabb a kamat és mégsem gyengült annyit a pénzük mint a forint és itt most ez a lényeg.


Egyébként annyira retardált vagy hogy most a saját keresztény vallásod ellen beszélsz mert eredetleg a keresztény vallás is tiltotta a kamatot. Persze idővel a keresztények kapzsisága ezt a törvényt is megváltoztatta.

2022. szept. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 343/348 anonim ***** válasza:
100%

335, nem lehet hatastalan a kamatemeles, hiszen ha hatastalan lenne, akkor nem lenne bevett szokas az alkalmazasa. Inflaciofekezo hatasa van, ezert alkalmazzak, amikor magas az inflacio.

(Mellesleg anyad a retardalt te vadparaszt.)

2022. szept. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 344/348 anonim ***** válasza:
0%

Már leírtam de mivel retardált vagy nem fogtad fel. A kamatemelésnek nincs vagy csak minimális hatása van az inflációra ellenben nagy káros mert visszafogja a gazdaságot. Írtam Argentína példáját ahol 75% a kamatráta és az egekben van az infláció. De nem kell messzire menni. Itthon is 13% mégis magas az infláció és tovább emelkedik.


Az anyázás pedig a te primitívségedet mutatja.

2022. szept. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 345/348 anonim ***** válasza:
100%

Tehat szerinted azert alkalmazzak a kamatemelest eros inflacio (vagyis relative gyenge gazdasagi teljesitmeny) eseten, hogy meg gyengebbe tegyek azt?


Az anyazas pedig valasz volt arra, hogy azzal kezdted a valaszod, hogy leretardaltoztal.

2022. szept. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 346/348 anonim ***** válasza:
0%

Azért alkalmazzák a kamatemelést mert ez a legegyszerűbb de a legrosszabb megoldás is. A gazdaság problémáinak a megoldása, és valójában ez az oka a forint gyengülésnek és magas inflációnak, már sokkal nehez feladat. Láthatóan a magyar kormány ezt nem akarja meglépni.


Még jó hogy leratardoztalak mert láthatóan az vagy. És én téged retardoztalak le jó okkal, nem pedig az anyádat.


Arra pedig nem válaszoltál miért is köpöd le a saját Bibliádat?

2022. szept. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 347/348 anonim ***** válasza:
90%

Figyelj egy kicsit, négypipás...

tegyük fel, hogy van egy olyan ember, akinek az a feladata, hogy forgalmat generáljon egy fórumon.

Szerinted mennyire hatékony egy olyan módszer, ahol bármit írsz, válaszol rá valami eget verő hülyeséget, esetleg még egy kis sértéssel is megspékelve?

Azért kevés fórum tart 350 hozzászólásnál.

Ha megfigyeled, ebből legalább a harmada egy emberé.

2022. szept. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 348/348 anonim ***** válasza:
0%
Én vagyok az egyetlen aki itt tényeket közöl. Nézd végig a válaszaimat. Mindent számokkal, satisztikákkal támasztottam alá.
2022. szept. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!